Gość: mortis
IP: 93.159.15.*
08.03.09, 14:42
Byly u mnie w Tarnowskich Górach niedawno 2 panie z Gliwic oferujace telewizje
cyfrową . Mówiły ze to jest grupowy montaz i ze wszystko jest po kosztach .
Lecz nic nie wspominaly o abonamencie. Mowily o kosztach monatzu o tym ze
dostane dekoder z dyskiem twardym za darmo. Wiec jak za darmo to w jaki sposob
im sie kalkuluje takie podlaczenie telewizji ? Bardzo dziwna sprawa. Zaraz po
ich wyjsciu zadzwonilem na infolinie na numer znaleziony na stronie cyfry
plus. I jak mi mila pani powiedziala " nic o takich ludziach nie wiemy ". To
mi wystrczyło. Łażą i piszą z naiwnymi. UWAGA na tą firmę z Gliwic.