yoma 23.11.11, 17:59 Są! Wytrzymasz tydzień? Bo chyba byłoby lepiej, żebym ci je wysłała w poniedziałek, nie? Sprawdziłam i one ponoć "znoszą rozproszone światło", to na tym twoim wschodzie powinny mieć jak w uchu... Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
hesperia1 Re: Hes! vol. 2 23.11.11, 18:52 Jasne ze wytrzymam.Na mikołajki będę miała:) Odpowiedz Link
hesperia1 Re: Hes! vol. 2 23.11.11, 18:55 A,Yoma,jeszcze napisz ile za kwiatki i przesyłkę.I za tą przesyłkę co do mnie to też bym chciała,bo to będzie już za dużo dobrego.Zbankrutujesz,a Wy przecież młode małżeństwo na dorobku. Odpowiedz Link