Dodaj do ulubionych

Hes! vol. 2

23.11.11, 17:59
Są!

Wytrzymasz tydzień? Bo chyba byłoby lepiej, żebym ci je wysłała w poniedziałek, nie?

Sprawdziłam i one ponoć "znoszą rozproszone światło", to na tym twoim wschodzie powinny mieć jak w uchu...
Obserwuj wątek
    • hesperia1 Re: Hes! vol. 2 23.11.11, 18:52
      Jasne ze wytrzymam.Na mikołajki będę miała:)
    • hesperia1 Re: Hes! vol. 2 23.11.11, 18:55
      A,Yoma,jeszcze napisz ile za kwiatki i przesyłkę.I za tą przesyłkę co do mnie to też bym chciała,bo to będzie już za dużo dobrego.Zbankrutujesz,a Wy przecież młode małżeństwo na dorobku.
      • yoma Re: Hes! vol. 2 23.11.11, 19:02
        :) Już ja cię podliczę... :P
      • yoma Re: Hes! vol. 2 23.11.11, 20:19
        @

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka