Dodaj do ulubionych

Różanki drogie

23.05.12, 10:07
znacie taką?

www.rosarium.com.pl/k/?id=344&Artemis%9F
Obserwuj wątek
    • lellapolella Re: Różanki drogie 23.05.12, 14:20
     zdaje się, że link się do d. wkleja:/
     jakbym miała okazję i miejsce, to bym brała, ciekawy ten zapach anyżkowy, recenzje ma róża dobre... mam od Tantaua 'Nostalgie' i jeśli ta jest równie udana, to warto
        • lellapolella Re: Różanki drogie 23.05.12, 20:21
         aż sprawdziłam, bo myślałam, że Nostalgia też ma -26, ale nie, -29. A tak w ogóle, to ja się na znajdy przestawiam, bo mnie szlag trafia... Tak reklamuję to R. ale chyba dam se siana. 'Polka' -ewidentny trup, Harrison po 4 latach prawdopodobnie okaże się pomyłką, pterodaktyla dziś przesadzałam do gruntu, tego co mi kwitł i rozsypał mi się w rękach, zero korzeni... Żeby się dobić, wykopałam 'Mermaid', żeby sprawdzić, czy taki trup jak wygląda, a ona jeszcze większy- była kupiona w doniczce i bryła korzeniowa po prostu zbutwiała. Ja pergolę, a "Souvenir du dr.Jamain' kupiony wiosną u pana Bogdana na all. ma pąki, oba egzemplarze i po siedem mocnych pędów! Obie dziś wysadzałam do gruntu i bryły korzeniowe pięknie związane a były kupione z gołym korzeniem.
          • lellapolella Re: Różanki drogie 23.05.12, 21:38
           a tak ma podpisane, żeby w wyszukiwarce nie wyszło, poza tym ten Souvenir to historyczna, patenty dawno wygasły;) Zresztą, czy to ona, będę pewna dopiero gdy zakwitnie, ale przy różach z R. też tak bywa, niestety. Najbardziej się zdrzaźniłam zeszłego roku, gdy mi 'Blanche Moreau' zakwitła na różowo, napisałam do nich obfociłam, a oni odpisali, że przysłano im pomylone zrazy i nie mogą mi wymienić na prawdziwą "Blanche', bo nie mają... A w ofercie nadal "Blanche' i znam kilka osób, które kupiły po mnie. Ten brak erraty w ofercie ubódł mnie najbardziej, bo to już jest mocno nie fair. Żeby poznaniacy takie rzeczy robili, świat staje na głowie.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka