baky
18.02.04, 13:14
Bardzo proszę o przepis na skrzydełka w miodzie...
Gieziku, niedawno chwaliłes się, że twoim popisowym daniem są wyżej
wymienione, ale nie podałeś przepisu. Bardzo Cię proszę, napraw to
niedopatrzenie! Po kolei... Co i jak?
PS. Wyszukiwarka nie znalazła nic na FK.