Gość: Marcin
IP: 195.94.193.*
07.06.04, 17:04
Witam wszystkich,
Mam pytanie - czy zauważacie wzmożony ruch samolotów nad Bielanami?
Chodzi o niewielkie maszyny sportowe, często wciągające szybowce.
Jeśli tak, to w jakich rejonach, w jakich godzinach i na jakiej mniej więcej
wysokości?
Chciałbym skonfrontować swoje odczucia, bo odnoszę wrażenie, że w soboty i
niedziele lata ich mnóstwo i zanadto hałasują.
Dzięki z góry za opinie.
Pozdrawiam
Marcin