Dodaj do ulubionych

Przepis na dobry poród.

22.04.06, 19:25
Bardzo prosze o krotka poradę leków homeopatycznych na dobry porod. Chce
pomóc swojej siostrze, która jest w piatym miesiącu ciąży i przylatuje za
tydz. ze USA. Chciałabym jej kupić leki homeopatyczne, którby pomogły na
porod. W wyszukiwarce są tylko jakieś chaotyczne wzmianki. Do tego ma problem
z opryszcką ust, ale coś zanalazłam w wyszukiwarce.
Obserwuj wątek
    • molla7 Re: Przepis na dobry poród. 23.04.06, 15:47
      kiedyś na forum czytalam o leku arnica montana, ale juz nie pamietam o jakiej potencji i dawkowaniu, moze zglosi sie ktos z dyzurnych doradców, albo wrzuc w w forumową wyszukiwarke.
      • fala9 Re: Przepis na dobry poród. 29.05.06, 08:36
        ja brałam arnice CH9 dwa tygodnie przed porodem i co godzine w czasie porodu.
        Szwy miaąłm zagojone w 3 dni i zero krwiaków siniakow, popekanych naczynek na
        twarzy. Polecam
    • very_martini Re: Przepis na dobry poród. 23.04.06, 16:01
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=19760&w=24627057&a=24627057
      16%VOL
      22%VAT
    • reniwere Re: Przepis na dobry poród. 24.04.06, 12:10
      Witam gorąco
      Rzadko włączam się do dyskusji ale po przeczytaniu starych postów na temat
      zastosowania Caulophylum ,chciała bym przestrzec przed stosowaniem tego leku na
      pare tygodni przed porodem.Z moich informacji wynika ,że takie jego stosowanie
      może wywołać odwrotny skutek od zamierzonego,a więc utrudnić poród.
      W trakcie porodu,gdy nie ma postępu jak najbardziej- Caulophylum.
      • 5_monika Re: Przepis na dobry poród. 24.04.06, 12:26
        Caulophyllum też ważna jest potencja.Stosuje się wyższe jeżeli wcześniej przed
        porodem występują bóle tego typu-właśnie żeby zapobiec ew."porodowi".
        • very_martini Re: Przepis na dobry poród. 24.04.06, 13:28
          jest dokładnie tak, jak napisała Monika, caulophyllum jest fantastycznym lekiem
          ciążowym, ale trzeba barzo pilnować potencji. Jest kilka leków homeopatycznych,
          które mogą działać w obie strony w zależności od potencji, dlatego w razie
          wątpliwości zawsze trzeba kontaktować się z homedokiem albo sprawdzić w
          wiarygodnym źródle.

          16%VOL
          22%VAT
          • renste Re: Przepis na dobry poród. 24.04.06, 22:06
            Ja urodziłam w dwie godziny dzięki Caulophyllum własnie:))))).Tylko potencja
            była 5ch:))).I arnica na gojenie ran:))).


            b1.lilypie.com/tpXgp1?ee932b

            img479.imageshack.us/my.php?image=wkapieli1mk.jpg
            • jazzfoxy Re: Przepis na dobry poród. 25.04.06, 19:57
              renste napisała:

              > Ja urodziłam w dwie godziny dzięki Caulophyllum własnie:))))).Tylko potencja
              > była 5ch:))).I arnica na gojenie ran:)))

              Renste i nic nie mowilas? Ja tez szybko, mimo, ze bez homeo,
              jakos zapomnialam.
              pozdr r.
      • patchwork30 Re: Przepis na dobry poród. 25.08.06, 21:36
        podpisuje sie pod ta przestroga rekami i nogami.
    • anda8 Re: Przepis na dobry poród. 19.08.06, 12:09
      ...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka