joannajarek
10.05.07, 10:08
Witam.
Mam pytanie dot. jedzenia owocow przez mame karmiaca. Moja coreczka ma 2
tyg. Teraz jem tylko jablka, co moge bezkarnie wprowadzic do mojego
jadlospisu?Nie jem tabletek witaminowych wiec musze jakos naturalnie
uzupelniac zapas witaminek.
Czy zielona herbata i okazjonalnie kawa bezkofeinowa nie zaszkodzi maluchowi?
Bardzo prosze o odpowiedz i z gory dziekuje.
Joanna