olgamaja 21.04.08, 13:37 Szukam opinii na temat tego wózka: www.bobowozki.pl/product_info.php?manufacturers_id=4&products_id=1090 Czy któraś z Was widziała go na żywo lub taki posiada? Byłabym wdzięczna za opinie, ewentualne zdjęcia itp. Pozdrawiam! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
olgamaja Jedo rzeczywiście:))) 21.04.08, 13:43 To właśnie efekt dwugodzinnego przeszukiwania netu:) Dzięki morelka:) Odpowiedz Link Zgłoś
caraanna Re: Jedo rzeczywiście:))) 29.04.08, 10:54 Witam, wczoraj zamówiłam ten wózek w polaku małym na Al. Niepodległości. Jestem nim zachwycona. Na początku chciałam kupic Bartatinę ale strasznie mi zależało na przednich skrętnych kołach. Jest niesamowita różnica w prowadzeniu a jak nie chcesz miec skrętnych to po prostu je blokujesz. Ten Fyn 4ds to Bartatina ze skrętnymi kołami. Kolejnym priorytetem był ciężar(muszę go wnieśc na trzecie piętro bez windy). Bartatina jest metalowa a Fyn 4ds jest aluminiowy co daje tę lekkośc. Póki nie znalazłam tego Fyna byłam już prawie zdecydowana na X-landera ale znalazłam wiele niekorzystnych opinii na temat wykonania i okropnej szarej wyściółki w gondoli hahaha. Co najważniejsze Fyn jest tani w porównaniu do innych wózków tak więc jak za półtora roku Ci się znudzi wielkośc wózka, bo jest rzeczywiście obszerny (największa gondola na rynku) to kupisz sobie super parasolkę za około 400zł i Ci nie szkoda. Polecam ten sklep na Al. Niepodległości bo w porównaniu do innych sklepów to ten wózek mają o 200 zł taniej. Jak chcesz obejrzec całą kolorystykę tych wózków to mają katalog. Na Dzielnej w Dudku masz wystawione wszystkie kolory i na żywo możesz je zobaczyc. Pozdrawiam i polecam. Aha i co ważne, można dokupic fotelik grillo i wpinac w ten sam stelaż. Odpowiedz Link Zgłoś
len-kaa Re: Jedo rzeczywiście:))) 03.05.08, 11:36 Hej, a możesz powiedzieć w jakiej cenie są te wózki w Polaku małym? Odpowiedz Link Zgłoś
caraanna Re: Jedo rzeczywiście:))) 05.05.08, 12:21 Ja zapłaciłam 1049 zł za sam wózek, do tego fotelik grillo 255 zł. Wszystkie dodatki takie jak moskitiera i folia przeciwdeszczowa to ok 20 zł każda z tych rzeczy. Odpowiedz Link Zgłoś
gp25 do caraanna 06.05.08, 09:57 Witam! rozpoczęłam wątek tutaj: forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=22462&w=79151525 ale powtórzę pytanie i tutaj: czy nie wchodzisz na wózek przy tej rączce? na zdjęciach jest to tak widoczne jaby ta rączka nie wystawała za wózek - inaczej niż w klasycznej bartatinie... Odpowiedz Link Zgłoś
caraanna Re: do caraanna 06.05.08, 11:03 odpisałam już na:forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=22462&w=79151525&a=79151525 Odpowiedz Link Zgłoś