Dodaj do ulubionych

Co myślicie o Emmaljunga Scooter? Czy ktoś ma?

25.07.06, 19:45
Co myślicie o tym wózku: www.baby.com.pl/szczegoly.php?
aukcja=&grupa_p=1&przedm=5055630&pwd[1]=%2F1%2F100792%2F4856189%
2F4858555&grp=&sortuj=kod
Tak się właśnie zastanawiam, czy na tzw wypady, gdzie potrzeba lekkiego wózka
ten by się nei sprawdził. Interesujące ma te koła - niby małe ale szerokie.
Ciekawa jestem jak to się sprawdza w praktyce. Ma ktoś taki?
Obserwuj wątek
    • femian Re: Co myślicie o Emmaljunga Scooter? Czy ktoś ma 25.07.06, 19:46
      www.baby.com.pl/szczegoly.php?aukcja=&grupa_p=1&przedm=5055630&pwd[1]=%2F1%2F100792%2F4856189%2F4858555&grp=&sortuj=kod
    • katrin_bo Re: Co myślicie o Emmaljunga Scooter? Czy ktoś ma 27.07.06, 20:35
      Bardzo fajny jest ten wózek wizualnie i świetnie wyważony, rewelacyjnie skręca
      choć nie ma skrętnych kół, ale jest rzadko kupowany, bo tak naprawdę to "ni
      pies ni wydra". Już uzasadniam:

      - nie można go uznać za lekki wózek typu parasolka - i waga nie ta (ponad 12
      kg), i składanie tradycyjne (sporo miejsca w bagażniku)
      - jako terenowy wózek też nie bardzo da się go określić, bo koła wprawdzie są
      szerokie, ale plastikowe i nie łożyskowane, do tego amortyzacja raczej słaba
      - FATALNIE reguluje się rączka - trzeba wcisnąć z ogromną siłą dwa przyciski z
      obu stron - naprawdę trudne, nie umiałam tego wykonać w sklepie
      - malutki metalowy koszyk słabo osadzony (rusza się przy składaniu).

      Zalety:
      - świetnie wyważony
      - szerokie kółka pozwalają mieć nadzieję na łatwe pokonywanie zasp śniegu itp.
      - fajnie wygląda
      - rewelacyjna cena jak na Emmaljungę
      - można dokupić okrycie na nóżki.

      Reasumując: wygodny wózek na spacery dla starszego dziecka (nie rozkłada się na
      płasko), w okolicy bez wielkich wybojów.

      Jako "lekki wózek na wypady" jak piszesz, bym go jednak nie uznała :-)...
      pozdrawiam

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka