Dodaj do ulubionych

Pierwszy raz :)

01.03.16, 05:54
Witajcie.
Przeczytałam forum kilka razy :) wszystkie dostępne materiały w internecie. Książke mam w pdf. Ale idzie do mnie już pocztą wersja papierowa. Myślałam nad tą dietą ok. miesiąca. Zaczerpnęłam wiedzy znajomego lekarza na tem temat. No i troche mnie postraszył i zmniejszył zapał. Mimo to postanowiłam zaryzykować. Krople z pregnylu zrobione :) pierwsza dawka za mną. A przede mną 2 dni objadania. Jeden problem to brak wagi :( będzie dopiero w weekend. Ale moja waga to podejrzewam ze z 63-65. Wzrost 165 cm. Nadwagi brak, ale po ciąży moje proporcje sie zmieniły na niekorzyść :( Więc zaczynamy :)
Obserwuj wątek
    • lenamorama Re: Pierwszy raz :) 03.03.16, 06:08
      Meldunek. 2 dni ładowania przebiegły bez komplikacji :) co prawda wczoraj po poludniu już niezbyt miałam ochote na jedzenie, czułam się pełna ale wmuszałam słodkości i tłuste. Dziś wstałam z lekkim ssaniem w żołądku. Po wzięciu kropli nie przeszło. Wypiłam więc szklankę wody z cytyną i teraz uczucie ssania zmieniło się na mdłości :( nie są jakoś uciążliwe i nasilone więc daję radę :) wago dalej nie mam, mam nadzieje że w weekend już przybędzie. Będe się posiłować wymiarami. Będe raportować na bieżąco, może ktoś czyta ;)
    • lenamorama Re: Pierwszy raz :) 04.03.16, 09:12
      Dzień 2 500 kcal. Spostrzeżenia po dniu 1: troche bolała głowa, pare razy poczułam delikatne ssanie w żołądku, ale najgorsza była chęć podgryzania:( dałam radę i tezymałam się dzielnie. Choć prawie zjadłam kawałek paluszka, którego upuściła córka. Mam problemy z wielkością posiłków. Tzn. Poerś dzielę na 2 i mam 2 posiłki. Ale większy problem z warzywami. Posiłkuję się stroną ilewazy.pl. Ale ogólnie jest ok., wstałam dziś bez problemu o 5.10 :) energii sporo :) aha i mam jakieś przedłużające się plamienie po miesiączce. Kolejny raport jutro :)
    • lenamorama Re: Pierwszy raz :) 06.03.16, 07:33
      Dzień 4 500 kcal. Wczoraj strasznie bolała mnie głowa. Starałam się wytrzymać ale wieczorem nie dałam rady. Drugi minus jaki zauważyłam to to, że mi zimno. Tzn. Jestem ogólnie zmarzluchem, ale wieczorami to jakaś rzeź :( trzęsłam się i byłam skostniała:( Wczoraj miałam 3 grzechy...wypiłam 2 kawy z mlekiem, przez cały dzień 0 mięsa i na 2 posiłek mix warzyw z pizzy hut, ale bez sosów ;) nie zjadłam też owoców, więc może tragedii nie będzie ;) wagi dalej nie mam, chyba będe zmuszona posiłkować się tylko wymiarami. Po tygodniu zmierzę się kolejny raz i zobaczymy jak idzie ;)
    • lenamorama Re: Pierwszy raz :) 07.03.16, 07:22
      5 dzień diety 500 kcal. Czuje się coraz gorzej. Głowa mnie boli cały czas, problemy ze snem, rwanie w stawach. Serio zastanawiam się nad zakończeniem przyjmowania hcg. Jedynie trzyma mnie przy tym fakt, że widze efekty. Brzuch się zmniejszył, boczki spadają, nogi smukleją. Mimi, że nie trzymam się zaleceń w 100%. Może dotrwam do 7 dni i wtedy zasecyduję. :(
    • lenamorama Re: Pierwszy raz :) 08.03.16, 07:47
      Wieści z frontu 6 dzień na 500 kcal. Dziś humor dopisuje, głowa nie boli i energii mnóstwo ;) więc myśli o zakończeniu diety poszły w siną dal :) czuje się świetnie, czuje luzy w spodniach, widze różnice w lustrze :) pomiary za 2 dni i będzie jasne czy dieta hcg działa :) minus duży to wypadanie włosów :(((
    • lenamorama Re: Pierwszy raz :) 12.03.16, 11:37
      Witam. 10 dzien diety 500 kcal i 12 na hcg. Mierzył am się po tygodniu: pod biustem -1 cm, na wysokości pępka 0 cm, na wysokości tzw. Boczków -2 cm, każda noga -0,5 i w pupie -1 cm. Nie wiem czy się cieszyć czy nie? Wydawało mi się, że będzie więcej:) ale nie jest źle. Jeszcze 2 tygodnie zostały. Ciężko mi trzymać się zasad w 100%, ale trwam. Mam dużo energii, głowa pobolewa od czasu do czasu, ale da się wytrzymać. Natomiast włosy lecą na potęgę :( suplementuję się witaminami, ale chyba nic to nie pomaga. Odezwe się niebawem.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka