Dzięki opiniom saras-wati zdecydowałam się na wózek M&P MYLO

mimo że nie był już dostępny w kolorach jakie chcialam to i tak się ciesze na niego. Ma przyjść do mnie we wtorek, jednak testowac będę go prawdopodobnie od stycznia kiedy maluch pojawi się na świecie.
Dzięki dziewczyny za to forum czytam je od jakiegoś czasu i tez powoli wpadam w manię wózkową

juz myślę jaki będzie następny wózeczek hihi.
Oj ale ciężko było mi się zdecydować, wewnętrzny bój toczyłam między teutonią, joolzem, bugaboo i mylo, no i w rezultacie wygrał ten ostatni. Oki już nie zamęczam. Miłego dnia!