Dodaj do ulubionych

Maclaren Quest

30.11.11, 20:54
Jakiś przestój mi się zrobił ostatnio, więc skusiłam się i zamówiłam. Jutro mam mieć maclarena questa denim i wkładkę do niego. Baby jogger ostatnio coraz częściej poza bagażnikiem, więc pojawiła się motywacja do zakupu. Quest "chodził za mną" od jakiegoś czasu, więc mam nadzieję,że się nie zawiodę...Obawiałam się tylko tego wycierania jeansu, ale dobrałam wkładkę i myślę,ze będzie ok. Wózek ma służyć jako podwieźdupka, na wiosnę przymierzam się solidnie do gt ( wink pozdrawiam agnes).
Obserwuj wątek
    • gaga-sie Re: Maclaren Quest 01.12.11, 22:01
      Wózek zamówiłam wczoraj późnym popołudniem, rano już był u nassmile Dzisiaj testowany w domu, młody spaceruje z nim po mieszkaniu, po raz pierwszy zainteresował się wózkiemsmile Jak na parasolkę, wykonany jest ok, kolor jeansowy bardzo fajny, wkładka kolorowa, bawełniana, dopasowana idealnie. Gdybym była jego konstruktorką, wydłużyłabym oparcie, bo jest sporo miejsca na to-budka dość wysoko ( oparcie ma 48 cm, raczej standard).Kosz delikatny, ale dostęp dobry. Najdłużej szukałam regulacji podnóżka, hmm, trochę nietypowa, ale może ja mam za małe doświadczenie...Design sportowy, mnie się bardzo podoba, a materiał jeansowy sprawia,że jest dosyć oryginalny. Z 1,5 rocznym dzieckiem podbija się lekko i najważniejsze-ma rączki na fajnej wysokości dla niskiej osoby.Mam nadzieję,że dalsze wrażenia będą nadal pozytywne, obaw nie mam, bo to dla nas wózek-przejazdówka.
        • gaga-sie Re: Maclaren Quest 02.12.11, 18:45
          Tak, denim. Ten wózek będzie na razie używany sporadycznie, poza tym dokupiłam wkładkę maclarena, myślę,że dzięki niej problemu nie będzie, bo ewentualnie farbować mogłoby najbardziej siedzisko, gdzie dziecko się wierci. Oczywiście, będę pisała o wrażeniach-negatywnych też, jeśli się zdarzą. Jak mi się uda, to w końcu powrzucam do galerii zdjęcia.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka