Dodaj do ulubionych

Koślawe kolana

22.06.14, 23:18
Witam,
Mój syn ma 10 lat - od kilku lat ma problem z płaskostopiem i koślawymi kolanami. Rehabilitowaliśmy go już, ale nie widziałam jakiś znaczących rezultatów. Niezbyt lubi wysiłek fizyczny - jego ulubiony sport to leżenie z książką na kanapie. Szybko się męczy na rowerze, basenie, itp. - wśród rówieśników nie jest może najgorszy, ale mieści się raczej w tej niższej średniej.
Zastanawiam się jak postępować - pchać go dalej w sporty, żeby go wzmacniać czy dać chłopakowi spokój, bo "tak już ma"? Dodam, że lekarze nie panikują jeśli chodzi o jego kolana, ale boję się, że zaniedbamy coś, co będzie miało jakieś poważniejsze następstwa w późniejszym wieku.
Nie wiem czy jego niechęć do ruchu to wina charakteru czy lenistwa, czy mogą być jakieś inne problemy, z których ona wynika?
Obserwuj wątek
    • kondolyza Re: Koślawe kolana 23.06.14, 11:04
      może bandaże do terapii stóp? rehabilitant powinien nauczyc cie wiązan. podobno dają rewelacyjne rezultaty na koslawosc

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka