vinca
06.05.19, 11:32
Córka ma koleżankę w przedszkolu którą bardzo lubi (z wzajemnością). Kilka miesięcy temu zaprosiliśmy tę dziewczynkę wraz z jej rodzicami na urodziny córki. Miło się nam rozmawiało, dziewczynki bardzo dobrze się bawiły. Wychodząc luźno rzucili, że miło byłoby spotkać się u nich na kawie ale tematu nikt nie pociągnął. Dziewczynki nadal się przyjaźnią, ale spotkania ograniczają się do przedszkola a mi zależałoby żeby zaciesnic troche kontakt. Czy wypada bym to znowu ja pierwsza się odezwała i zaproponowała np wspolne wyjscie na plac zabaw? Czy to raczej do nich powinna nalezec inicjatywa?