Dodaj do ulubionych

Kot idealny

19.11.09, 10:53
Hej,
Jaki jest według Was profil idealnego kota smile
Mój gdyby:
1. nie wynosił qupala na futrze z kuwety
2. nie podgryzał
3. dawał się miziać
4. spał wtulony we mnie
5. choć trochę polubił TŻ
byłby w 100% ideałem. Nad efektem uzyskania ideału pracuję
nieustannie, nawet mam pewne efekty wink
Obserwuj wątek
    • echtom Re: Kot idealny 19.11.09, 11:04
      A co TŻ by powiedział na punkt 4? wink Moje koty nie mają w nocy
      wstępu do sypialni.
    • maryshaa Re: Kot idealny 19.11.09, 11:36
      do pkt 1 bym dodała: nie wynosi żwirku na łapkach z kuwety
      2. Nie drapie mebli i nie drze prześcieradła na gumkę smile
      3. Nie biega po mnie rano jak chce mu się jeść, tylko czeka aż pani
      się sama obudzi i nakarmi smile
    • nomya Re: Kot idealny 19.11.09, 11:37
      Moj kot (notabene Fuks ma na imię wink) spełnia wszystkie wymienione przez Ciebie
      punkty smile
      Nawet w tej chwili śpi u mnie na kolanach, kiedy siedzę przy kompie smile Do
      miziania jest pierwszy, jeszcze nie wyniósł miny na futrze wink nie podgryza,
      mimo, że jest jeszcze małym kociakiem, za mężem szaleje z wzajemnością big_grin No
      normalnie koci anioł big_grin
      Szczerze mówiąc właśnie o takim usposobieniu kota szukaliśmy i to były nasze
      "wymagania" odnośnie naszego przyszłego podopiecznego.
      • fuks-09 Re: Kot idealny 19.11.09, 12:43
        Mój pieszczoch też ma na imię Fuks cool suspicious
        On ma cholernik mocno ofutrzone ciałko a postrzyżyn nie pozwala
        sobie robić, stąd te miny smile
    • mysiulek08 Re: Kot idealny 19.11.09, 15:10
      Coz, my mamy kota idealnego smile
    • the_dzidka Re: Kot idealny 19.11.09, 15:19
      Ja mam jednego kota idealnego.
      Z nie-idealnością drugiego pogodziłam się - i tak jest super smile
      • nioma Re: Kot idealny 19.11.09, 15:23
        Moje koty sa:
        1. miziaste bardzo
        2. nie drapia mebli
        3. przybiegaja na zawolanie jak pieski
        4. nie wynosza kupy z kuwety
        5. lubia mojego faceta, syna i roznych gosci
        6. uwielbiaja podroze samochodem
        7. spia w nocy
        8. nie maja fochow zywieniowych

        jedyne "braki" w tym ideale:
        - gubia duzo klakow
        - wynosza na nozkach zwirek z kuwety
    • ashton Re: Kot idealny 19.11.09, 16:18
      Moja Iśka byłaby kotem idealnym, gdyby nie straszna choroba
      lokomocyjna sad
    • mam-dwa Re: Kot idealny 19.11.09, 16:49
      Moje koty byłyby idealne, gdyby nie jedna, tylko jedna sprawa:
      żarcie!
      One są wiecznie głodne, zjedzą wszystko, w każdej ilości, i częstotliwości. One
      chyba żyją tylko po to żeby jeść. Co nas bardzo denerwuje, bo są bardzo nachalne crying
      • nomya Re: Kot idealny 19.11.09, 16:56
        Nasz kot też jest pod względem żarcia nachalny, co ciekawe dotyczy to tylko
        naszego żarcia, potrafi bezczelnie łapę wsadzić do talerza big_grin a swoim żarciem
        nie jest zainteresowany ;]
        • wiesia.and.company Re: Kot idealny 20.11.09, 20:34
          A czy ja wiem, co to jest kot idealny? Każdy ma jakieś swoje grzeszki, ja
          ostatecznie też. Pewnie idealnym kotem do niektórych mieszkań jest kot pluszowy
          lub kot-bibelot na półkę. Nie brudzi, nie urządza gonitw, nie wywraca, nie
          wybrzydza nad jedzeniem, itd..... Kocham moje koty za to, że są takie jakie są
          (a one mnie vice versa, a nie takie jakie mogłyby być. Kot idealny to kot, który
          mnie zachwyca, wzrusza, zezłości, ale jest, potrzebuje mnie i potrafi mi to
          okazać. I po prostu kocha, co umie okazać, albo nieudolnie to okazuje. E, co
          tam... to taki, który na mój widok nie zwiewa z krzykiem smile i to mi wystarczy.
          Bo co do ludzi to... oooooo.... jakie ja mam wymagania odnośnie ideału! smile
          • wladziac Re: Kot idealny 20.11.09, 20:48
            nie mam ani jednego kota idealnego i dobrze bo byłoby nudno tak jak z idealnym
            człowiekiem a właściwie nie wyobrażam sobie idealnego kota ani człowieka ani
            cokolwiek innego,wydaje mi się że niczego idealnego nie ma,a może się mylę?
          • mysiulek08 Re: Kot idealny 20.11.09, 20:57
            > Kot idealny to kot, który
            > mnie zachwyca, wzrusza, zezłości, ale jest, potrzebuje mnie i potrafi mi to
            > okazać. I po prostu kocha, co umie okazać, albo nieudolnie to okazuje.

            I wlasnie w tym sensie mamy ideala smile Nawet jesli skora kanapa jest
            podziurkowana smile Kicia wbijajac pazury w kanapy oznajmia po prostu, ze ma nam
            COS waznego do przekazania smile
            • invisible7 Re: Kot idealny 20.11.09, 21:25
              Mam dwa prawie ideały smile Miziaste, mruczące, kuwetkowe, bystre, kontaktowe....
              Duży vel Klusek ma dwie wady - jest wybredny w jedzeniu i nie istnieją dla niego
              drapaki (tzn. najlepszy drapak to kanapa), a Młody vel Mimek jada wszystko i
              uznaje drapak, za to ludzkie nogi traktuje jak pień drzewa do wspinaczek
              (spróbujcie coś zrobić w domu z kotem uczepionym w okolicy uda...). Ale,
              podobnie jak nie ma ludzi bez wad, tak i kotów smile
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka