Dodaj do ulubionych

KOT następna tura

09.07.17, 10:54
Proponuję zgłoszenia aktualnych zdjęć naszych ulubieńców. Beztematyczne. Może najpierw tych, których nie było w poprzedniej turze.
Obserwuj wątek
    • alus59 Re: KOT następna tura 09.07.17, 15:08
      Zgłaszam Alana smile Mocno filmowego kota smile

      https://images26.fotosik.pl/268/bc127f9445e8193fmed.jpg

      I może jeszcze Smarkula:

      https://images64.fotosik.pl/266/ca47a062aea4c1a3med.jpg - kota, której trudno w całości zobaczyć smile
      • wiesia.and.company Re: Gacuś 09.07.17, 17:12
        https://fotoforum.gazeta.pl/photo/2/ih/if/coof/qjkwyz4Bb6Z9lUyOMB.jpg

        I jeszcze w układzie z Milusiem - może to by było lepsze, bo wyraźniejsze (kiepski ze mnie fotograf, nie mam drygu)

        https://fotoforum.gazeta.pl/photo/2/ih/if/coof/b93kpq3PffNu1RHikB.jpg
        • pi.asia Amurka 09.07.17, 23:16
          Amurka z bliska smile

          https://fotoforum.gazeta.pl/photo/9/fi/gb/v6x4/qikB4Y2sJ6z7nCBObB.jpg
          • pi.asia Dymek 10.07.17, 10:45
            https://fotoforum.gazeta.pl/photo/9/fi/gb/v6x4/4KubkB2NoL5npZYEYB.jpg
            • wiesia.and.company Re: Dymek 10.07.17, 19:43
              A może powołać serię: życie rodzinne (kocie), sceny rodzinne (gdzie jest zespołowy udział w zdjęciu)? smile
              • zielistka00 Re: Dymek 10.07.17, 22:59
                Jestem za, bo mam co pokazać w tym temacie smile
                Mamba i Pixi w zwarciu, krew się nie polała, obie żyją wink Co jakiś czas po prostu muszą dać upust emocjom.

                https://fotoforum.gazeta.pl/photo/4/hh/wh/5x5y/Wemaqbz2giKHvHt6KB.jpg
    • ewa_anna2 Re: KOT następna tura 12.07.17, 22:57
      https://pics.unitedcats.com/animal_pics/page/1380000/1379372.jpg
      Dyzio
      https://pics.unitedcats.com/animal_pics/page/1380000/1376245.jpg
      Dyzio i Kropka
    • lampka_nocna5 Re: KOT następna tura 13.07.17, 22:21
      Zuza - tylko niech ktoś to zrobi pionowo bo nie wiem jaksmile

      https://fotoforum.gazeta.pl/photo/1/sb/ka/ci7z/bVjVBiSgrVGkMG9jWB.jpg
      • barba50 Re: KOT następna tura 14.07.17, 09:17
        Zuza Lampki pionowo

        https://wstaw.org/m/2017/07/14/lampkazuza.jpg
        • lampka_nocna5 Re: KOT następna tura 14.07.17, 23:03
          dzięki!
    • ewa_anna2 Re: KOT następna tura 13.07.17, 23:06
      https://pics.uniteddogs.com/animal_pics/page/1460000/1459626.jpg
      Kajtek i Putin
    • ewa_anna2 Re: KOT następna tura 13.07.17, 23:11
      Misia
      https://pics.unitedcats.com/animal_pics/page/1300000/1297952.jpg

      .
      https://pics.unitedcats.com/animal_pics/page/1310000/1301727.jpg
    • ewa_anna2 Re: KOT następna tura 13.07.17, 23:15
      https://pics.unitedcats.com/animal_pics/page/1330000/1321667.jpgFelek
    • zaba_300 Re: KOT następna tura 14.07.17, 16:33
      https://fotoforum.gazeta.pl/photo/4/kh/dh/e41j/xSpbEmRu1fqpZ5B8gB.jpg
      Mysz
    • olinka20 Re: KOT następna tura 14.07.17, 20:24
      Pańcio kupił koteckom łóżeczko wink

      Mia:
      https://fotoforum.gazeta.pl/photo/4/lh/kh/txcs/LbBY4Y6na5gzeF9WAB.jpg
      • klaryma Syriusz 22.07.17, 18:35
        https://lh3.googleusercontent.com/OCTsOhqVtiJ_iD48D2N67CPoC3VjZbJAPXIuRy9Lz3lg14neRpPhGqG4BtzyNXl9DZDI5vBkqac0PHtDvHZUYnw0ArZ_F_WS5eXM1CaZKuHnx5TTtg7WTcm-4eUDYXUahb8Szt1CYSKUF9g3jd6mhTrCr6R1M3D-4xoHJqdJ36iSltdMHHByboLODXZSRw8mq-M4V9Nfe5H84mLp4v4eGiPr1gCl2cMm5XW2DXNhdA4jSWYVpJm2QAlRSDDqxw5CGR4q0EKL4lnKAWDUIqs_bUATKPrzrs27QwNIAKvU-_4X07Qx5VihnF45-tK-jlveZbsm9Yx_-be5C9ibZn_9yqXVWtuD6LAwhoqS10ujaxxEirJG_YH63mKYYWOFhFbQYIyAJyHnotFuVOcneIQ7T3ZYSiOB6cdSBd98cDXE4dWb2cwIoGY5W1G_-mSxh1AAvMCsXI7eFdnQBzotMzRuKd4cgdzGpbZ9TOjNkY131XgBfrKZKX67ERgJ3RZCar1sillqXKeVve-i4fKD5HyQqhUM7hSTPEPILm2a53oFKmlAy570sF_DbT6vuUF_BLXZ49-1-UBGCqeRl8UHoVt82lNyaKZCRA_FnLxQSCKwr8Ahp49sZk_y90ip=w698-h930-no
        • barba50 Re: Syriusz 24.07.17, 17:38
          Klaryma nie widać zdjęcia! Jeśli masz kłopot z jego wstawieniem przyślij mailem, pomogę zamieścić.
          • wiesia.and.company Re: Syriusz 24.07.17, 20:00
            Leosia wiadomo na kim (jak rodzinnie, to rodzinnie)
            https://fotoforum.gazeta.pl/photo/2/ih/if/coof/tQEt0vCOhMfTqgaqEB.jpg
            Misiulka i Miluś
            https://fotoforum.gazeta.pl/photo/2/ih/if/coof/6fSBFJi1Y2icbQm2WB.jpg
            Filipek i Miluś
            https://fotoforum.gazeta.pl/photo/2/ih/if/coof/xzFWFCb3WXkLzO0drX.jpg
            Kubuś z giermkiem Frygą (w tle Leosia i Wikcia)
            https://fotoforum.gazeta.pl/photo/2/ih/if/coof/14IeWK5MYh2GYJeKpB.jpg
            Zespołowe łóżkowe
            https://fotoforum.gazeta.pl/photo/2/ih/if/coof/LsHpHBc2LGt5PThcGX.jpg
            Zespołowe balkonowe
            https://fotoforum.gazeta.pl/photo/2/ih/if/coof/hwXd9edZnOy8sOBYTX.jpg
            Grosieńka i Wikcia
            https://fotoforum.gazeta.pl/photo/2/ih/if/coof/7bEk2oXbhWvDz7fEtX.jpg
            A Natalka oddzielnie...ale tu się zbiły w przestraszoną gromadkę po śmierci Misiuni i Filipka
            https://fotoforum.gazeta.pl/photo/2/ih/if/coof/n43awmyd3JUSR4bk8B.jpg
          • barba50 Re: Syriusz 24.07.17, 22:35
            Albo widzisz zdjęcie, bo jesteś zalogowana, albo link jest za długi.

            Oto Syriusz

            https://wstaw.org/m/2017/07/24/klarymasyriuszek.JPG

            A tak w ogóle to całkiem dobrego kota do śmieci wyrzucili shock
            • aankaa Re: Syriusz 29.07.17, 19:46
              może mieli ich za dużo ?...
    • kotapsota64 Re: KOT następna tura 24.07.17, 06:39
      Cynamony
      https://images82.fotosik.pl/712/493ae0866821736cgen.jpg
    • ewa_anna2 Re: KOT następna tura 29.07.17, 19:44

      A można zarezerwować datę publikacji na 2 sierpnia?
      Mała Stella skończy 2 miesiące
      https://picstg.unitedcats.com/cat/animal_pics/page/1390000/1389474.jpg?7487

      https://pics.unitedcats.com/animal_pics/page/1390000/1384888.jpg
      13 dni
      • barba50 Re: KOT następna tura 29.07.17, 20:27
        Jasne, że można smile Mam nadzieję, że nie zapomnę i będę miała dostęp do internetu (jestem na urlopie w tzw. głuszy). Zrobiłam taką "sklejkę" - może być?

        https://wstaw.org/m/2017/07/29/ewastella.jpg

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka