Dodaj do ulubionych

Do Joisany

19.01.06, 23:35
Masz ode mnie maila w skrzynce gazetowej, rychło w czas odebrałam twojego, bo
w ogóle nie używam tej skrzynki wink
Wybacz i do zggwink
Obserwuj wątek
    • joisana Przepraszamy Madziasz za tę prywatę, usuń plis;-) 20.01.06, 14:12
      Danusis dzięki.
      Odebrałam, napisałam na gg.

      • danusis Re: Przepraszamy Madziasz za tę prywatę, usuń pli 20.01.06, 23:25
        tak, prosimy o usunięcie smile

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka