danusis 19.01.06, 23:35 Masz ode mnie maila w skrzynce gazetowej, rychło w czas odebrałam twojego, bo w ogóle nie używam tej skrzynki Wybacz i do zgg Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
joisana Przepraszamy Madziasz za tę prywatę, usuń plis;-) 20.01.06, 14:12 Danusis dzięki. Odebrałam, napisałam na gg. Odpowiedz Link
danusis Re: Przepraszamy Madziasz za tę prywatę, usuń pli 20.01.06, 23:25 tak, prosimy o usunięcie Odpowiedz Link