Dodaj do ulubionych

Organizuję transport darów dla Konstancina - W-wa

09.07.09, 11:17
Czy najbliższa niedziela byłaby OK, czy to za wcześnie?
I gdzie się spotkamy? Najlepiej gdzieś w centrum, żeby każdy mógł
dojechać w miarę sprawnie?
Obserwuj wątek
    • kontik_71 Re: Organizuję transport darów dla Konstancina - 09.07.09, 11:25
      Moze na tylach Marriota? Tam jest parking. Daj znac kiedy, przyjade
      autem to tez bede mogl cos zapakowac do niego.
    • mrumru81 Re: Organizuję transport darów dla Konstancina - 09.07.09, 11:26
      Wydaje się, że niedziela dobra. Jeszcze potwierdzę jutro.

      Właśnie przeczytałam w Rzeczpospolitej:
      www.rp.pl/artykul/2,331366_Fiskus_przetrzymuje_1_proc__od_podatnikow_.html

      Mój jeden procent przekazałam na Konstancin,
      ale do nich nie dotarł.
    • kontik_71 Re: Organizuję transport darów dla Konstancina - 09.07.09, 11:41
      Napisalem na innych forach o akcji. Moze uda sie zebrac wieksza ilosc
      darow dla zwierzakow...
    • basia_2804 Re: Organizuję transport darów dla Konstancina - 09.07.09, 11:46
      dla mnie niedziela jest ok, faktycznie najlepiej w centrum, za
      Marriotem jest faktycznie parking, moze w niedziele bedzie luz, bo w
      tygodniu zaparkowac tam jest bardzo ciezko. Co oprócz jedzenia można
      przywiezc? Koce? Widzialam ze klatki sa wykladane gazetami, gazety
      tez? Żwirek? Zabawki, którymi kota sie nie bawi? Dajcie znac o
      ktorej godzinie.
      • the_dzidka Re: Organizuję transport darów dla Konstancina - 09.07.09, 15:47
        Koce, żwirek, zabawki, no wszystko! Ja mam np. nadprogramową, krytą
        kuwetę, którą chcę oddać...
    • kontik_71 the_dzidka masz @ 09.07.09, 11:58
      • aniesa do kontika! 09.07.09, 16:45
        kontik, powiedz prosze skad bedziesz jechal?
        dalabym pare rzeczy doe mnie, ale niestety na ta chwile nie wiem czy
        uda mi sie podjechac do centrum w niedziele....
        mieszkam na kabatach
        • kontik_71 Re: do kontika! 09.07.09, 19:50
          Ja jestem w Piasecznie wiec podjade smile Zaraz wysle Ci maila
    • the_dzidka Niedziela, pomiędzy 13 a 14, Nowogrodzka 09.07.09, 12:23
      Czyli parking na tyłach hotelu Marriott.
      Oczekują: srebrny ford focus i czarne subaru smile
      • the_dzidka Mapka 09.07.09, 12:26
        maps.google.com/maps?f=q&source=s_q&hl=pl&geocode=&q=Nowogrodzka&sll=52.227257,21.003869&s
        spn=0.002399,0.004029&ie=UTF8&ll=52.227017,21.004078&spn=0.002399,0.0
        04029&t=h&z=18
    • ashton Re: Organizuję transport darów dla Konstancina - 09.07.09, 12:35
      Kurcze szkoda że wyjeżdżam na cały weekend sad tym razem tylko przelew, ale
      można by się umówić na powiedzmy comiesięczne warszawskie dostawy, przy okazji
      chętnie Was poznam osobiście big_grin
    • the_dzidka Mam już 10 torebek karmy :) 09.07.09, 15:15
      Rozesłałam informacje po biurze smile
    • katikot Re: Organizuję transport darów dla Konstancina - 09.07.09, 15:52
      Na miau forum.miau.pl/viewtopic.php?t=96402&start=30 xandra pisze (ktoś znalazł wpis kontik71 pod artykułem i napisał o nim na miau): "upewnijcie się tylko proszę telefonicznie i najlepiej powołajcie na znajomość z Barbą, że bedzie pani Jarosz w Azylu, niedziela to też dzien interwencji czyli jezdzenia za kotami w potrzebie"
      • alus59 Re: Organizuję transport darów dla Konstancina - 09.07.09, 16:41
        Z tego co pisała Barba50 Azyl nie używa żwirku. W kuwetach są
        trociny a w klatkach gazety. Trociny dostarcza stolarnia, ale gazety
        mocno potrzebne.

        Wydaje mi się, że z racji wysypu maluchów bardzo przyda się wsparcie
        dla kociaków właśnie. Na stronie Azylu jest tak: Prosimy o
        mleko dla kociąt "Klara", mleko i suchy pokarm firmy "Royal Canin",
        a także konserwy i saszetki typu Junior dobrych firm.
      • barba50 Re: Organizuję transport darów dla Konstancina - 09.07.09, 16:51
        katikot napisała:... na miau "upewnijcie się tylko proszę telefonicznie i najlepiej powołajcie na znajomość z Barbą, że bedzie pani Jarosz w Azylu, niedziela to też dzien interwencji czyli jezdzenia za kotami w potrzebie"
        Rozmawiałam z p. Ireną, wie o naszym przyjeździe (ja też będę, tyle że nie będę jechać z Warszawy), prosiła jedynie, żeby przyjechał ok. 14-tej. Później rzeczywiście ma wyjazd, jest umówiona na interwencję.
        • the_dzidka Re: Organizuję transport darów dla Konstancina - 09.07.09, 16:56
          Ja też się z nimi kontaktowałam mailowo... No cóż, w takim razie
          maksymalnie skrócimy czekanie pod Marriotem. Postarajcie się być o
          pierwszej.
        • the_dzidka Barbo, masz maila [n/txt] 09.07.09, 18:21

          • barba50 The_Dzidko - odpowiedziałam nt. 09.07.09, 21:21

          • miriam_73 Dzidko wysłałam Ci @ 11.07.09, 19:38

            • the_dzidka Odpisałam :) 11.07.09, 20:45

        • the_dzidka Możecie przywieżć mi do domu w sobotę po południu! 09.07.09, 18:35
          Adres na priva.
          • mysh84 Re: Możecie przywieżć mi do domu w sobotę po połu 09.07.09, 19:04
            Ja mam krople do oczu (difadol i gentamycyna), ale już otwarte,
            stoją z pół roku, zostały mi po leczeniu kota, nie wiem czy się
            jeszcze nadają?? Mam też nowiutki, nieotwarty Tobrex, oraz pół
            pojemnika F-lizyny (na wzmocnienie dla chorowitków). Znalazłam też
            Crotamiton Farmapol którym leczyłam zwierzowi świerzba - prawie cała
            tubka. Chętnie przekażę te leki dla Konstancina, ale nie bardzo mam
            jak podjechać pod mariott, bo na weekend wyjeżdzam uncertain Może zawiozę
            je osobiście albo wyślę począ - co myślicie?
            • kontik_71 Re: Możecie przywieżć mi do domu w sobotę po połu 09.07.09, 19:53
              Napisz mi na maila gdzie mieszkasz to podjade. Leki poczta to
              nikoniecznie dobry pomysl.
            • paulina.galli Re: Możecie przywieżć mi do domu w sobotę po połu 09.07.09, 20:15
              Otwarte krople do oczu sa wazne max 4 tygodnie.
              Wiec nie nadaja się do niczego niestety oprócz wylania do zlewu.
              Nieotwarte - tak jak data produkcji na opakowaniu (zwykle dosyc długa)
              • mysh84 Re: Możecie przywieżć mi do domu w sobotę po połu 10.07.09, 10:47
                Dzięki, krople już wyrzuciłam, zostały tylko te nowe nieotwarte.
                Rozmawiałam z Panią Ireną, mają aktualnie 50 kociaków więc karma,
                mleko i leki dla nich szczególnie potrzebne !
                • basset2 gazety 10.07.09, 12:45
                  będę przed 13
                  mam gazety
                  • basia_2804 Re: gazety 10.07.09, 13:05
                    ja tez postaram sie być przed 13. Póki co nazbieralam: dużo gazet,
                    dwie siaty karmy (od ludzi z pracy), kupię jeszcze dzisiaj żwirek i
                    jakieś jedzonko i mleko dla maluchów.
    • biljana my też się dołączamy 10.07.09, 13:22
      też przygotujemy paczkę. Tylko nie wiem jeszcze jak uda się zorganizować
      transport. Piszę mejla do kontika na wszelki wypadeksmile
      • aniesa kontik 10.07.09, 14:50
        przeczytalam rano Twego mejla, skontaktuje sie z Toba wieczorem,
        bardzo dziekujesmile
        ale powiedz prosze, moze dzis gdzies moge podjechac abys nie musial
        tyle km robic w niedziele...
        • kontik_71 Re: kontik 10.07.09, 17:30
          jestem na urlopie wiec moge sobie spokojnie jezdzic po miescie smile
    • biljana kontik masz @ n/txt 10.07.09, 13:23

      • biljana Re: kontik odpisałam @ 10.07.09, 17:46

    • vauban Re: Organizuję transport darów dla Konstancina - 12.07.09, 13:24
      Zdajcie proszę relację, jak już wrócicie - ciekaw jestem, jak wyszło...
      • paulina.galli Re: Organizuję transport darów dla Konstancina - 12.07.09, 16:38
        Myslę ze cała akcja zasługuje na osobny watek - ale chyba warto zeby Dzidka go
        załozyła - jako osoba która zorganizowała akcjęsmile

        Ja jeszcze raz - ze swojej strony - chciałam bardzo Wam podziękowac - akcja
        zakończyła się 100% sukcesem smile. Szczególnie Dzidce i Kontikowi smile - za
        organizacje całości i transport. I wszystkim którzy przyniesli dary i wpłacili
        nawet najmniejsza sumkę smile.
        Pani Irena tez bardzo , bardzo dziekowała ale szczegóły / relacje / zdjęcia w
        osobnym watku smile

        I bardzo miło mi było poznac osobiscie osoby z Forum.
        Pomysłu na jakies umówienie się na wspólna kawe - nie odpuszcze smile
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka