the_dzidka 09.07.09, 11:17 Czy najbliższa niedziela byłaby OK, czy to za wcześnie? I gdzie się spotkamy? Najlepiej gdzieś w centrum, żeby każdy mógł dojechać w miarę sprawnie? Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
kontik_71 Re: Organizuję transport darów dla Konstancina - 09.07.09, 11:25 Moze na tylach Marriota? Tam jest parking. Daj znac kiedy, przyjade autem to tez bede mogl cos zapakowac do niego. Odpowiedz Link
mrumru81 Re: Organizuję transport darów dla Konstancina - 09.07.09, 11:26 Wydaje się, że niedziela dobra. Jeszcze potwierdzę jutro. Właśnie przeczytałam w Rzeczpospolitej: www.rp.pl/artykul/2,331366_Fiskus_przetrzymuje_1_proc__od_podatnikow_.html Mój jeden procent przekazałam na Konstancin, ale do nich nie dotarł. Odpowiedz Link
kontik_71 Re: Organizuję transport darów dla Konstancina - 09.07.09, 11:41 Napisalem na innych forach o akcji. Moze uda sie zebrac wieksza ilosc darow dla zwierzakow... Odpowiedz Link
basia_2804 Re: Organizuję transport darów dla Konstancina - 09.07.09, 11:46 dla mnie niedziela jest ok, faktycznie najlepiej w centrum, za Marriotem jest faktycznie parking, moze w niedziele bedzie luz, bo w tygodniu zaparkowac tam jest bardzo ciezko. Co oprócz jedzenia można przywiezc? Koce? Widzialam ze klatki sa wykladane gazetami, gazety tez? Żwirek? Zabawki, którymi kota sie nie bawi? Dajcie znac o ktorej godzinie. Odpowiedz Link
the_dzidka Re: Organizuję transport darów dla Konstancina - 09.07.09, 15:47 Koce, żwirek, zabawki, no wszystko! Ja mam np. nadprogramową, krytą kuwetę, którą chcę oddać... Odpowiedz Link
aniesa do kontika! 09.07.09, 16:45 kontik, powiedz prosze skad bedziesz jechal? dalabym pare rzeczy doe mnie, ale niestety na ta chwile nie wiem czy uda mi sie podjechac do centrum w niedziele.... mieszkam na kabatach Odpowiedz Link
kontik_71 Re: do kontika! 09.07.09, 19:50 Ja jestem w Piasecznie wiec podjade Zaraz wysle Ci maila Odpowiedz Link
the_dzidka Niedziela, pomiędzy 13 a 14, Nowogrodzka 09.07.09, 12:23 Czyli parking na tyłach hotelu Marriott. Oczekują: srebrny ford focus i czarne subaru Odpowiedz Link
the_dzidka Mapka 09.07.09, 12:26 maps.google.com/maps?f=q&source=s_q&hl=pl&geocode=&q=Nowogrodzka&sll=52.227257,21.003869&s spn=0.002399,0.004029&ie=UTF8&ll=52.227017,21.004078&spn=0.002399,0.0 04029&t=h&z=18 Odpowiedz Link
ashton Re: Organizuję transport darów dla Konstancina - 09.07.09, 12:35 Kurcze szkoda że wyjeżdżam na cały weekend tym razem tylko przelew, ale można by się umówić na powiedzmy comiesięczne warszawskie dostawy, przy okazji chętnie Was poznam osobiście Odpowiedz Link
the_dzidka Mam już 10 torebek karmy :) 09.07.09, 15:15 Rozesłałam informacje po biurze Odpowiedz Link
katikot Re: Organizuję transport darów dla Konstancina - 09.07.09, 15:52 Na miau forum.miau.pl/viewtopic.php?t=96402&start=30 xandra pisze (ktoś znalazł wpis kontik71 pod artykułem i napisał o nim na miau): "upewnijcie się tylko proszę telefonicznie i najlepiej powołajcie na znajomość z Barbą, że bedzie pani Jarosz w Azylu, niedziela to też dzien interwencji czyli jezdzenia za kotami w potrzebie" Odpowiedz Link
alus59 Re: Organizuję transport darów dla Konstancina - 09.07.09, 16:41 Z tego co pisała Barba50 Azyl nie używa żwirku. W kuwetach są trociny a w klatkach gazety. Trociny dostarcza stolarnia, ale gazety mocno potrzebne. Wydaje mi się, że z racji wysypu maluchów bardzo przyda się wsparcie dla kociaków właśnie. Na stronie Azylu jest tak: Prosimy o mleko dla kociąt "Klara", mleko i suchy pokarm firmy "Royal Canin", a także konserwy i saszetki typu Junior dobrych firm. Odpowiedz Link
barba50 Re: Organizuję transport darów dla Konstancina - 09.07.09, 16:51 katikot napisała:... na miau "upewnijcie się tylko proszę telefonicznie i najlepiej powołajcie na znajomość z Barbą, że bedzie pani Jarosz w Azylu, niedziela to też dzien interwencji czyli jezdzenia za kotami w potrzebie" Rozmawiałam z p. Ireną, wie o naszym przyjeździe (ja też będę, tyle że nie będę jechać z Warszawy), prosiła jedynie, żeby przyjechał ok. 14-tej. Później rzeczywiście ma wyjazd, jest umówiona na interwencję. Odpowiedz Link
the_dzidka Re: Organizuję transport darów dla Konstancina - 09.07.09, 16:56 Ja też się z nimi kontaktowałam mailowo... No cóż, w takim razie maksymalnie skrócimy czekanie pod Marriotem. Postarajcie się być o pierwszej. Odpowiedz Link
the_dzidka Możecie przywieżć mi do domu w sobotę po południu! 09.07.09, 18:35 Adres na priva. Odpowiedz Link
mysh84 Re: Możecie przywieżć mi do domu w sobotę po połu 09.07.09, 19:04 Ja mam krople do oczu (difadol i gentamycyna), ale już otwarte, stoją z pół roku, zostały mi po leczeniu kota, nie wiem czy się jeszcze nadają?? Mam też nowiutki, nieotwarty Tobrex, oraz pół pojemnika F-lizyny (na wzmocnienie dla chorowitków). Znalazłam też Crotamiton Farmapol którym leczyłam zwierzowi świerzba - prawie cała tubka. Chętnie przekażę te leki dla Konstancina, ale nie bardzo mam jak podjechać pod mariott, bo na weekend wyjeżdzam Może zawiozę je osobiście albo wyślę począ - co myślicie? Odpowiedz Link
kontik_71 Re: Możecie przywieżć mi do domu w sobotę po połu 09.07.09, 19:53 Napisz mi na maila gdzie mieszkasz to podjade. Leki poczta to nikoniecznie dobry pomysl. Odpowiedz Link
paulina.galli Re: Możecie przywieżć mi do domu w sobotę po połu 09.07.09, 20:15 Otwarte krople do oczu sa wazne max 4 tygodnie. Wiec nie nadaja się do niczego niestety oprócz wylania do zlewu. Nieotwarte - tak jak data produkcji na opakowaniu (zwykle dosyc długa) Odpowiedz Link
mysh84 Re: Możecie przywieżć mi do domu w sobotę po połu 10.07.09, 10:47 Dzięki, krople już wyrzuciłam, zostały tylko te nowe nieotwarte. Rozmawiałam z Panią Ireną, mają aktualnie 50 kociaków więc karma, mleko i leki dla nich szczególnie potrzebne ! Odpowiedz Link
basia_2804 Re: gazety 10.07.09, 13:05 ja tez postaram sie być przed 13. Póki co nazbieralam: dużo gazet, dwie siaty karmy (od ludzi z pracy), kupię jeszcze dzisiaj żwirek i jakieś jedzonko i mleko dla maluchów. Odpowiedz Link
biljana my też się dołączamy 10.07.09, 13:22 też przygotujemy paczkę. Tylko nie wiem jeszcze jak uda się zorganizować transport. Piszę mejla do kontika na wszelki wypadek Odpowiedz Link
aniesa kontik 10.07.09, 14:50 przeczytalam rano Twego mejla, skontaktuje sie z Toba wieczorem, bardzo dziekuje ale powiedz prosze, moze dzis gdzies moge podjechac abys nie musial tyle km robic w niedziele... Odpowiedz Link
kontik_71 Re: kontik 10.07.09, 17:30 jestem na urlopie wiec moge sobie spokojnie jezdzic po miescie Odpowiedz Link
vauban Re: Organizuję transport darów dla Konstancina - 12.07.09, 13:24 Zdajcie proszę relację, jak już wrócicie - ciekaw jestem, jak wyszło... Odpowiedz Link
paulina.galli Re: Organizuję transport darów dla Konstancina - 12.07.09, 16:38 Myslę ze cała akcja zasługuje na osobny watek - ale chyba warto zeby Dzidka go załozyła - jako osoba która zorganizowała akcję Ja jeszcze raz - ze swojej strony - chciałam bardzo Wam podziękowac - akcja zakończyła się 100% sukcesem . Szczególnie Dzidce i Kontikowi - za organizacje całości i transport. I wszystkim którzy przyniesli dary i wpłacili nawet najmniejsza sumkę . Pani Irena tez bardzo , bardzo dziekowała ale szczegóły / relacje / zdjęcia w osobnym watku I bardzo miło mi było poznac osobiscie osoby z Forum. Pomysłu na jakies umówienie się na wspólna kawe - nie odpuszcze Odpowiedz Link