aard 09.12.03, 13:36 Wzywam ludzi dobrej woli na WNa celem dociągnięcia dziś przed 16 do 1,5k!! Trwa odliczanie... 3 Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
aard Jakoś nam się udało z Dziadem dociągnąć... 11.12.03, 16:23 Dzięki wszystkim za okazaną pomoc :-p Odpowiedz Link
szprota Gdzie dwóch ciągnie, tam...? 12.12.03, 13:42 Tak naprawdę, to nie takie rzeczy się ciągnęło i nie chciałam się rozmieniać ;P Odpowiedz Link
aard Mój Borże! 13.12.04, 16:47 Więc przez ostatni rok na WNie narosło raptem osieset cośtam...? :-) Odpowiedz Link
szprota niom 13.12.04, 16:51 albowiem wuen stworzon do wartościowych postów jezd, jakeś sam kiedyś orzekł :P Odpowiedz Link
aard Albowiem, że tak powiem... 13.12.04, 18:57 masz oczywiście rację, ale nie sądziłem, że na tak niewiele wartościowych postów nas stać... Odpowiedz Link
szprota co wielkie, w bólach się rodzi 13.12.04, 20:44 por. góra urodziła mysz por. mysz urodziła kulę por. góry nie istnieją, to tylko zbiorowe abderyckie żarty Odpowiedz Link
aard co wielkie, to mania 13.12.04, 22:19 szprota napisała: > por. góra urodziła mysz por. borewicz (bez urazy, just skojarzenie) Odpowiedz Link