Dodaj do ulubionych

Wici (trzy posty potrzebne)!!

09.12.03, 13:36
Wzywam ludzi dobrej woli na WNa celem dociągnięcia dziś przed 16 do 1,5k!!
Trwa odliczanie...
3
Obserwuj wątek
    • aard Jakoś nam się udało z Dziadem dociągnąć... 11.12.03, 16:23
      Dzięki wszystkim za okazaną pomoc :-p
      • szprota Gdzie dwóch ciągnie, tam...? 12.12.03, 13:42
        Tak naprawdę, to nie takie rzeczy się ciągnęło i nie chciałam się rozmieniać ;P
    • aard Mój Borże! 13.12.04, 16:47
      Więc przez ostatni rok na WNie narosło raptem osieset cośtam...?
      :-)
      • szprota niom 13.12.04, 16:51
        albowiem wuen stworzon do wartościowych postów jezd, jakeś sam kiedyś orzekł :P
        • aard Albowiem, że tak powiem... 13.12.04, 18:57
          masz oczywiście rację, ale nie sądziłem, że na tak niewiele wartościowych
          postów nas stać...
          • szprota co wielkie, w bólach się rodzi 13.12.04, 20:44
            por. góra urodziła mysz
            por. mysz urodziła kulę
            por. góry nie istnieją, to tylko zbiorowe abderyckie żarty
            • aard co wielkie, to mania 13.12.04, 22:19
              szprota napisała:

              > por. góra urodziła mysz
              por. borewicz (bez urazy, just skojarzenie)
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka