01.06.17, 12:36
90 zabitych w zamachu, w wiadomościach polskich mediów publicznych nie mówi się na ten temat.
Obserwuj wątek
    • maria421 Re: Kabul 01.06.17, 12:38
      Pewnie dla tego ze dla polskich "mediow narodowych" to nie jest temat.
      • a000000 Re: Kabul 01.06.17, 15:17
        maria421 napisała:

        > Pewnie dlatego ze dla polskich "mediow narodowych" to nie jest temat.

        "polskie media narodowe" mówią o tym od wczoraj.
      • stephen_s Re: Kabul 01.06.17, 16:40
        > Pewnie dla tego ze dla polskich "mediow narodowych" to nie jest temat.

        Mówi się o tym np. w TVN. Natomiast nie mówi się np. tutaj na forum...

        ... bo zaprzecza to narracji, że islamiści z ISIS zabijają tylko nie-muzułmanów, a muzułmanów kochają :P
        • maria421 Re: Kabul 01.06.17, 16:43
          stephen_s napisał:

          > Mówi się o tym np. w TVN. Natomiast nie mówi się np. tutaj na forum...
          >
          > ... bo zaprzecza to narracji, że islamiści z ISIS zabijają tylko nie-muzułmanów
          > , a muzułmanów kochają :P

          Od zawsze mowilam ze pierwszymi ofiarami islamu sa muzulmanie.

          • a000000 Re: Kabul 01.06.17, 17:50
            Ludki, co Wy wygadujecie? przecież każde dziecko wie, że muzułmanie za "swoich" uważają wyłącznie tych, co myślą tak samo jak oni. Każdy inny ma być zabity. I dlatego sunnici zabijają szyitów, a szyici sunnitów.... a jedni i drudzy chrześcijan....
            Ponieważ MY należymy do świata kultury chrześcijańskiej - interesuje nas los chrześcijan przede wszystkim.
            W TVP info mówili, że być może w zamachu w Kabulu chodzi o porachunki prestiżowo-klanowe.
            • astra18 Re: Kabul 01.06.17, 19:07
              a000000 napisała:


              > W TVP info mówili, że być może w zamachu w Kabulu chodzi o porachunki prestiżow
              > o-klanowe.

              Serio mówili coś na ten temat? A Jureek nie słyszał...
    • astra18 Re: Kabul 01.06.17, 14:00
      jureek napisał:

      > 90 zabitych w zamachu, w wiadomościach polskich mediów publicznych nie mówi się
      > na ten temat.

      O tym mowa?


      www.tvp.info/31602147/bomba-eksplodowala-w-dzielnicy-dyplomatow-w-kabulu-sa-dziesiatki-ofiar

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka