Dodaj do ulubionych

To jest straszne

01.09.20, 22:16
Terapie Ocalone
Mam 13 lat i wilgotne elektrody przyklejone do jąder. Jestem gejem i zaraz popłynie prąd przez moje jądra żeby mnie uleczyć. Mój terapeuta wyświetla rzutnikiem zdjęcia kobiet. Mój mózg ma pamiętać, że widok kobiet jest dobry. Nastepny obraz. Zdjęcie mężczyzny. W tym momencie do moich jąder dopływa elektryczny szok i wbija piorunem w mózg. Teraz zimne waciki elektrod płoną między moimi nogami. Chyba zamoczyłem spodnie. Ból odpływa powoli, falą gorąca. Na ekranie pojawiają się zdjęcia kobiet. W tej chwili patrzę na te kobiece twarze z ogromną przyjemnością odchodzącego bólu. Ale znowu zmienia się zdjęcie i na ekranie widzę męską twarz i natychmiast elektryczny szok przeszywa mi jądra. Krzyczę. Płonie mi odbyt, znowu się moczę. Terapeuta mówi, że to koniec na dzisiaj. Podaje mi papierowe ręczniki. Wycieram podłogę.
Przerwa
Marzec 2018 roku. Parlament Europejski głosuje rezolucję potępiającą terapie przekształcające gejów w hetero. 435 za rezolucją, 109 przeciw, czyli za kontynuacją terapii.
Sala Pooperacyjna
Mam 15 lat i nie mam łechtaczki. Jestem lesbijką. Wycięcie łechtaczki zalecili specjaliści od terapii, która ma mnie zrobić hetero. Rodzice znów będą mnie kochać. Teraz boli bardzo. Nie wstaję. Mam podłączony cewnik.
Przerwa
Marzec 2018 roku. Parlament Europejski wzywa kraje członkowskie Unii Europejskiej do zaprzestania i zakazania gejowskich „conversion therapies”. Europoseł Kazimierz Michał Ujazdowski jest przeciw. Terapie maja trwać.
Salka terapeutyczna
Mam 14 lat, tabletkę i szklankę z wodą. Połykam tabletkę. Terapeuta włącza telewizor. Oglądam pary hetero, które się całują i obejmują. Piękne krajobrazy. Terapeuta zapala lawendową świecę. Zmysłowa muzyka. Mija piętnaście minut i zaczyna mi być niedobrze. Nudności podbijają mi pod gardło. Tabletka na wymioty zaczęła działać. Terapeuta podaje mi wiadro. W torsjach opróżniam żołądek. Gdy prostuję się na ekranie są pary homoseksualne. Terapeuta przesuwa mi pod nosem wacik, który śmierdzi zepsutą rybą. Wymiotuję. Na ekranie geje całują się jak zwierzęta. Pęka mi głowa. Wacik pod moim nosem tym razem śmierdzi gównem. Wymiotuję żółcią. Na ekranie geje. Wymiotuje niczym, śliną. Geje na ekranie. Mdleję.
Przerwa
Marzec 2018 roku. Parlament Europejski. Europoseł Kazimierz Michał Ujazdowski jest w grupie swoich byłych kolegów z PiS. Wszyscy głosują za tym, by nie przerywać terapii uleczających gejów.
Piwnica kościoła
Mam 12 lat i leżę przywiązana do stołu skórzanymi pasami w mrocznym pokoju. Płonie tylko kilka świec. Ksiądz macha nade mną kadzidłem i krzyczy na kobietę-demona, by opuściła moje ciało, bo moje ciało jest chłopcem. Dym kadzidła gryzie mnie w gardle. Ksiądz krzyczy i uderza mnie rytmicznie po całym ciele małym batem z warkoczykami. Duszę się, dym jest gorący, duszący i już nic nie widzę. Szarpię pasy, którymi jestem przywiązana. Chcę uciec. Krzyczę: jestem chopcem, jestem już chopcem!!! Wiem, że tylko to mnie wyzwoli, że muszę to powiedzieć, by kobieta-demon mnie opuściła i ksiądz przestał.
Przychodnia
Mam 17 lat, jestem gejem i wypijam pod okiem terapeuty cyproterone acetate. Ten lek brał Alan Turing. Rośnie mi od niego biust i sadło. Mąci mi się głowie. Drętwieją mi ręce, dostałem nerwowych tików. To chemiczna kastracja odwracalna. Mój terapeuta pokazuje mi zdjęcia mężczyzn i każe się masturbować. Jestem obolaly od prób, ta chemia zabija pragnienie seksu.Nie chce mi się nic, nie chce mi się żyć. Za trzy miesiące będzie lepiej. Wtedy już nie będę brał tej chemii. Wtedy będę musiał masturbować się patrząc na zdjęcia kobiet. Będę uczyć się tego co jest naprawdę przyjemne dla hetero.
Te terapie nadal trwają w kilku krajach europejskich i w USA. Na życzenie pobożnych rodziców młodzi ludzie są siłą doprowadzani do ośrodków, które dokonują konwersji gejów. Prowadzone są głównie przez organizacje religijne i religijnie afiliowane ośrodki medyczne. Wśród metod uleczenia były i/lub są:
- wymiana jąder geja na transplantowane jądra osoby hetero.
- lobotomia wykonywana szpikulcem do lodu wkładanym przez nos.
- „masaże” odbytu ostrymi obiektami
- płukania pęcherza moczowego
- przymusowe akty seksualne z osobami przeciwnej płci
- kastracje operacyjne
- uszkadzanie zakończeń nerwowych genitaliów
Te przymusowe terapie dla młodzieży LGBTQ prowadzone są przez nielicencjowanych terapeutów i potępione przez wszystkie znaczące organizacje psychologów, psychiatrów i seksuologów.
Rocznie poddawane jest im około miliona dzieci i młodzieży LGBTQ oraz dorosłych. Jeszcze w tym roku, w samych Stanach Zjednoczonych, 20 000 młodych gejów i lesbijek zostanie siłą doprowadzonych do takich ośrodków.
Post scriptum: Jest to fragment tekstu, który napisałam przed wyborami parlamentarnymi, gdy KM Ujazdowski startował w wyborach w okręgu warszawskim, na który głosowała zagranica. Jest to polityk, na którego głosu nie mogłam oddać.
Wszystkie opisy terapii są autentyczne i pochodzą ze źródeł:
en.wikipedia.org/wiki/Conversion_therapy
www.hrc.org/resources/the-lies-and-dangers-of-reparative-therapy
www.nclrights.org/bornperfect-survivor-stories-and-survivor-network/
www.goodtherapy.org/blog/psychpedia/conversion-therapy
en.wikipedia.org/wiki/Walter_Jackson_Freeman_II
www.usatoday.com/story/life/movies/2018/07/31/gay-conversion-therapy-new-films-show-scary-reality/838633002/
williamsinstitute.law.ucla.edu/wp-content/uploads/Conversion-Therapy-LGBT-Youth-Jan-2018.pdf
www.glaad.org/conversiontherapy?response_type=embed
en.wikipedia.org/wiki/Gay_exorcism
www.theguardian.com/world/2009/jun/25/gay-exorcism-youtube-video
www.ranker.com/list/reprogramming-camp-horror-stories/jacobybancroft
www.ranker.com/list/conversion-therapy-techniques/mike-rothschild
Jolanta Saacewicz
Obserwuj wątek
        • maria421 Re: To jest straszne 02.09.20, 08:33
          stephen_s napisał:

> Mario, myślisz, że inne "terapie konwersyjne" są bardziej naukowe?

> To jest absolutna kompromitacja polskiego KK, że chce otwierać poradnie "lecząc
          > e" homoseksualistów...

W Niemczech maja byc zakazane terapie "konwersyjne". Uwazasz ze to jest jakis postep naukowy?

• maria421 Re: To jest straszne 02.09.20, 09:30
              jureek napisał:

> To jest postęp cywilizacyjny.

Do tej pory nauka nie odkryla jeszcze przyczyn homoseksualizmu, sa rozne teorie, nie wykluczajace rowniez wplywow srodowiskowych.

Während Dean Hamer mit seiner vermeintlichen Entdeckung des "Schwulen-Gens" ausschließlich auf die biologische Erklärungskraft setzte, sehen die Anhänger der Queer-Theorie das kulturelle und soziale Umfeld als alleinige Ursache.

www.planet-wissen.de/gesellschaft/sexualitaet/homosexualitaet/pwiewarumschwulwarumlesbischtheorienzurentstehungderhomosexualitaet100.html
              Jezeli wiec racje maja zwolennicy teorii queer , ze przyczyna homoseksualizmu nie lezy w genach, lecz w srodowisku kulturowym i socjalnym, to skad ten zakaz terapii?

Ty to nazywasz "postepem cywilizacyjnym"? Porzucenie wszelkich badan naukowych to ma byc "postep cywilizacyjny"?
              • jureek Re: To jest straszne 02.09.20, 09:35
                maria421 napisała:

> Ty to nazywasz "postepem cywilizacyjnym"? Porzucenie wszelkich badan naukowych
                > to ma byc "postep cywilizacyjny"?

Nikt nie zakazuje badań. Zakazuje się przymusowych, okrutnych i nieskutecznych "terapii" osób nieletnich zlecanych przez rodziców. Powinni jeszcze zakazać obrzezania, kolczykowania i innych okaleczeń dzieci dla zaspokojenia zachcianek rodziców.
                • maria421 Re: To jest straszne 02.09.20, 09:49
                  jureek napisał:

> Nikt nie zakazuje badań. Zakazuje się przymusowych, okrutnych i nieskutecznych
                  > "terapii" osób nieletnich zlecanych przez rodziców.

Psychoterapii tez zakazuje. Moze psychoterapia jest nieskuteczna, ale czy "okrutna"?

> Powinni jeszcze zakazać obrzezania, kolczykowania i innych okaleczeń dzieci dla zaspokojenia zachcianek ro
                  > dziców.

Jak najbardziej powinni zakazac obrzezania, bo to pozostawia skutki na cale zycie.

• jureek Re: To jest straszne 02.09.20, 10:20
                    maria421 napisała:

> jureek napisał:
                    >
                    > > Nikt nie zakazuje badań. Zakazuje się przymusowych, okrutnych i nieskutec
                    > znych
                    > > "terapii" osób nieletnich zlecanych przez rodziców.
                    >
                    > Psychoterapii tez zakazuje. Moze psychoterapia jest nieskuteczna, ale czy "okru
                    > tna"?

Oczywiście, że psychoterapia może być okrutna.
                    • maria421 Re: To jest straszne 02.09.20, 10:32
                      jureek napisał:

> Oczywiście, że psychoterapia może być okrutna.

To moze w ogole jej zakazac?

Dlaczego psychoterapia jest dozwolona metoda leczenia fobii a jest zakazana jako metoda leczenia homoseksualizmu?
                      I jak ma sie rozwijac nauka prowadzaca do poznania przyczyn homoseksualizmu, skoro zakazana jest psychoterapia?
                      • jureek Re: To jest straszne 02.09.20, 10:47
                        maria421 napisała:

> jureek napisał:
                        >
                        > > Oczywiście, że psychoterapia może być okrutna.
                        >
                        > To moze w ogole jej zakazac?

Chemoterapia też jest okrutna, ale ponieważ jej pozytywne skutki przeważają, nie jest zakazane jej stosowanie dla osób chorych na raka. Natomiast okrucieństwo przy jednoczesnej nieskuteczności (i dodatkowo stosowaniu przymusowym, bo to nie pacjent decyduje, tylko rodzice) jest moim zdaniem wystarczającym powodem do zakazu.

> Dlaczego psychoterapia jest dozwolona metoda leczenia fobii a jest zakazana jak
                        > o metoda leczenia homoseksualizmu?

Bo przy fobiach jest skuteczna, a w przypadku homoseksualizmu (który zresztą nie jest chorobą) skuteczna nie jest?

> I jak ma sie rozwijac nauka prowadzaca do poznania przyczyn homoseksualizmu, sk
                        > oro zakazana jest psychoterapia?

Nie jest zakazana w ogóle. Zakazane jest jej stosowanie wobec osób, które nie decydują same o sobie.
                        Żeby poznać przyczyny leworęczności trzeba przeprowadzać psychoterapie w celu uzyskania praworęczności?
                        • maria421 Re: To jest straszne 02.09.20, 11:46
                          Jureek, skad wiadomo ze psychoterapia nie jest skuteczna w przypadkach homoseksualizmu jezeli jest zakazana?

Jezeli teoria queer mowi ze przyczyny homoseksualizmu nie leza w genach (wiec nie sa kwestia uwarunkowan biologicznych) , tylko w warunkach kulturowo- spolecznych, to dlaczego zakazuje sie psychoterapii rowniez dla doroslych ktorzy maja z tym problem?
                          • jureek Re: To jest straszne 02.09.20, 12:38
                            maria421 napisała:

> Jureek, skad wiadomo ze psychoterapia nie jest skuteczna w przypadkach homoseks
                            > ualizmu jezeli jest zakazana?

Przecież zakazana jest dopiero od tego roku.

> Jezeli teoria queer mowi ze przyczyny homoseksualizmu nie leza w genach (wiec n
                            > ie sa kwestia uwarunkowan biologicznych) , tylko w warunkach kulturowo- spolecz
                            > nych, to dlaczego zakazuje sie psychoterapii rowniez dla doroslych ktorzy maja
                            > z tym problem?

Dla dorosłych nie ma zakazu. Przynajmniej w Niemczech. Byle nie byli do takich "terapii" zmuszani.
                            • maria421 Re: To jest straszne 02.09.20, 13:04
                              Jureek, zerknij tutaj :

www.bundesgesundheitsministerium.de/konversionstherapienverbot.htm

Bywaja przypadki ze ludzie sie zenia, wychodza za maz, a potem zauwazaja u siebie peped homoseksulany, prawda? Wiec ktos taki, kto ma zone/meza dzieci i czuje poped do tej samej plci, nie ma nawet gdzie sie zwrocic po pomoc, bo przeciez homoseksualnosc to nie choroba, wiec jej leczenie jest zabronione.
                              Wiec niech cierpi maz/zona/dzieci, wazne zeby LGBT nie cierpialo.

• a000000 Re: To jest straszne 02.09.20, 13:03
                maria421 napisała:

> Jezeli wiec racje maja zwolennicy teorii queer , ze przyczyna homoseksualizmu n
                > ie lezy w genach, lecz w srodowisku kulturowym i socjalnym, to skad ten zakaz t
                > erapii?

jeśli ta terapia ma polegać na zadawaniu fizycznych tortur, to jestem za zakazem takiej terapii....
                prawdopodobnie problem z zaburzeniem seksualności nie leży w genach tylko w psychice, ALE!!! zaczyna się w wieku płodowym, więc jest to wada rozwojowa. Środowisko może ma wpływ na samopoczucie osoby homo, ale na pewno nie przyczynia się do utworzenia tej wady.
                Gdyby geny były powodem tej wady, to wada byłaby dziedziczna.... a tak nie jest. Osoby homoseksualne mają WŁASNE dzieci które są hetero.

tak sobie myślę, że skoro jest problem, to i powinno być jakieś rozwiązanie. Biologia nie pozwala na uznanie trzeciej płci, więc pozostaje tolerancja , a dla tych którzy tego chcą - jakiś psycholog.

Uważam, że skreślenie homoseksualizmu z listy chorób bardzo skrzywdziło te osoby, gdyż skoro to zdrowie to nikt nie bada problemu, ani medycznie, ani farmaceutycznie. A osoby nie mają szans na powrót do normalności.... nie dziw, że tu i ówdzie ludzie sami wymyślają różne sposoby z piekła rodem.

> Ty to nazywasz "postepem cywilizacyjnym"? Porzucenie wszelkich badan naukowych
                > to ma byc "postep cywilizacyjny"?

to nie postęp tylko tragedia dla dotkniętych tym zaburzeniem.
        • a000000 Re: To jest straszne 02.09.20, 10:01
          stephen_s napisał:

> Mario, myślisz, że inne "terapie konwersyjne" są bardziej naukowe?

jakie INNE? chyba "napoleonów" w psychiatryku elektrowstrząsami nikt już nie "leczy" i nie próbuje ich przekonwertować .

> To jest absolutna kompromitacja polskiego KK, że chce otwierać poradnie "lecząc
          > e" homoseksualistów...

sugerujesz, że KK będzie otwierał izby tortur??? O ile się orientuję, te poradnie mają wyłącznie psychologów i psychiatrów. W Polsce tortury są zakazane.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka