skiela1 09.03.11, 15:58 Sroda Popielcowa a wraz z nia skojarzenie:z prochu powstales, w proch sie obrocisz.Budzi to w nas swiadomosc slabosci i kruchosci czlowieka,ulotnosci swiata-naszej wlasnej niedoskonalosci. Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
piano_barti Re: Popielec 09.03.11, 17:09 Chyba powinno być z łona powstałeś , w proch sie obrócisz. ale z prochu... Odpowiedz Link
keepersmaid Re: Popielec 09.03.11, 18:33 W kazdym razie z mokrego, nie z suchego - czy to lono czy pra-masa bialkowa, wilgotno bylo. Odpowiedz Link