09.03.11, 15:58
Sroda Popielcowa a wraz z nia skojarzenie:z prochu powstales, w proch sie obrocisz.Budzi to w nas swiadomosc slabosci i kruchosci czlowieka,ulotnosci swiata-naszej wlasnej niedoskonalosci.
Obserwuj wątek
    • voxave Re: Popielec 09.03.11, 15:59
      posypales głowe popiolem
      • skiela1 Re: Popielec 09.03.11, 16:56
        Ja jeszcze niesmile
    • piano_barti Re: Popielec 09.03.11, 17:09
      Chyba powinno być z łona powstałeś , w proch sie obrócisz. ale z prochu...
      • keepersmaid Re: Popielec 09.03.11, 18:33
        W kazdym razie z mokrego, nie z suchego - czy to lono czy pra-masa bialkowa, wilgotno bylo.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka