carrramba 22.05.05, 12:11 mnie nie będzie. Będę za Wami tęskniła. Moze mi ta tęskonta nawet przeszkodzić , w wypoczynku pod sosenką. Jadę do lasu ) Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
skiela1 Re: Kilka dni 22.05.05, 16:57 A ja wczoraj o tobie myslalm,juz chcialam sie zapytac gdzie sie zapodzialas Uwazaj w tym lesie) Odpowiedz Link
jackussi Re: Kilka dni 22.05.05, 16:59 skiela1 napisała: > Uwazaj w tym lesie) Na kleszcze ..... Odpowiedz Link
skiela1 Re: Kilka dni 22.05.05, 17:32 jackussi napisał: > skiela1 napisała: > > > Uwazaj w tym lesie) > Na kleszcze ..... tez) Odpowiedz Link
groha Re: Kilka dni 22.05.05, 22:37 Odpoczywaj i się dotleniaj I niech Ci w tym nic nie przeszkodzi, żadna tęsknota, kleszcze, ani pies sąsiada) Życzę Ci pięknej pogody i wspaniałego nastroju Odpowiedz Link
sloggi Re: Kilka dni 22.05.05, 22:48 Koło środy puszczę jej smsa Żeby o nas pamiętała. Odpowiedz Link
skiela1 Re: Kilka dni 22.05.05, 22:52 sloggi napisał: > Koło środy puszczę jej smsa > Żeby o nas pamiętała. Zeby ja ten semes znalazl w tym lesie Odpowiedz Link
carrramba Re: Kilka dni 23.05.05, 17:53 towita napisała: > Szczęściara, chyba sobie zamówiła pogodę. Oj tak ) Pogoda piękna ) Odpowiedz Link
rene8 Re: Kilka dni 23.05.05, 18:03 A Ty co? Miałaś za na wszystkich się "byczyć"! Tak Ci zazdroszczę! Opalaj sie Odpowiedz Link
skiela1 Re: Kilka dni 23.05.05, 18:08 towita napisała: > Szczęściara, chyba sobie zamówiła pogodę. A ty co? w lesie net znalazlas? Odpowiedz Link