22.05.05, 12:11
mnie nie będzie. Będę za Wami tęskniła. Moze mi ta tęskonta nawet
przeszkodzić , w wypoczynku pod sosenką. Jadę do lasu smile)
Obserwuj wątek
    • frida2 Re: Kilka dni 22.05.05, 13:15
      Wypocznij i wracaj smile
      • carrramba Re: Kilka dni 22.05.05, 14:37
        Tak jest ! Rozkazsmile)
        • skiela1 Re: Kilka dni 22.05.05, 16:57
          A ja wczoraj o tobie myslalm,juz chcialam sie zapytac gdzie sie zapodzialassmile
          Uwazaj w tym lesiesmile)
          • jackussi Re: Kilka dni 22.05.05, 16:59
            skiela1 napisała:

            > Uwazaj w tym lesiesmile)
            Na kleszcze .....
            • skiela1 Re: Kilka dni 22.05.05, 17:32
              jackussi napisał:

              > skiela1 napisała:
              >
              > > Uwazaj w tym lesiesmile)
              > Na kleszcze .....

              tezsmile)
    • groha Re: Kilka dni 22.05.05, 22:37
      Odpoczywaj i się dotleniajsmile I niech Ci w tym nic nie przeszkodzi, żadna
      tęsknota, kleszcze, ani pies sąsiadasmile) Życzę Ci pięknej pogody i wspaniałego
      nastrojusmile
      • sloggi Re: Kilka dni 22.05.05, 22:48
        Koło środy puszczę jej smsa tongue_out
        Żeby o nas pamiętała.
        • skiela1 Re: Kilka dni 22.05.05, 22:52
          sloggi napisał:

          > Koło środy puszczę jej smsa tongue_out
          > Żeby o nas pamiętała.

          Zeby ja ten semes znalazl w tym lesiewink
          • towita Re: Kilka dni 23.05.05, 08:32
            Szczęściara, chyba sobie zamówiła pogodę.
            • carrramba Re: Kilka dni 23.05.05, 17:53
              towita napisała:

              > Szczęściara, chyba sobie zamówiła pogodę.
              Oj tak smile) Pogoda piękna smile)
              • rene8 Re: Kilka dni 23.05.05, 18:03
                A Ty co?
                Miałaś za na wszystkich się "byczyć"!

                Tak Ci zazdroszczę!
                Opalaj siesmile
            • skiela1 Re: Kilka dni 23.05.05, 18:08
              towita napisała:

              > Szczęściara, chyba sobie zamówiła pogodę.
              A ty co? w lesie net znalazlas?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka