Dodaj do ulubionych

AntyRadio 94

09.09.05, 21:09
słuchacie ??
ja ostatnio nałogowo, zwłaszcza antylisty czyli Wojewódzkiego i Figurskego.
dzięki nim dowiedziałem się o ziemniakożabie (lol), reklamie jeansów z
księdzem czy też o tym iż wódka z tegorocznych ziemniaków nie będzie
powodowała kaca.
jestem pod wrażeniem ich inwencji twórczej smile))
Obserwuj wątek
    • sloggi Re: AntyRadio 94 09.09.05, 23:40
      Budzi mnie Eska, wieczorem słucham różnych stacji.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka