słuchacie ??
ja ostatnio nałogowo, zwłaszcza antylisty czyli Wojewódzkiego i Figurskego.
dzięki nim dowiedziałem się o ziemniakożabie (lol), reklamie jeansów z
księdzem czy też o tym iż wódka z tegorocznych ziemniaków nie będzie
powodowała kaca.
jestem pod wrażeniem ich inwencji twórczej

))