25.10.05, 08:34
To jest mój sen ten sen przeraża mnie
W pokoju bez ścian zamykam się
Nie ma nic nie ma mnie niby bezpiecznie
Ale wcale nie jest dobrze w moim śnie

To jest mój sen ten sen zawstydza mnie
Zachłanna i zła wciąż więcej chcę
Nie ma nic nie ma mnie niby cudownie
Ale wcale nie jest dobrze w moim śnie

Budzi mnie wiatr - wiatr niesie strach
Budzi mnie deszcz - deszcz tuli mnie
Budzi mnie blask gorących dni
Budzi mnie krzyk - czy wciąż się śni?

Nie ma nic nie ma mnie niby bezpiecznie
Ale wcale nie jest dobrze w moim... śnie

Budzi mnie wiatr - wiatr niesie strach
Budzi mnie deszcz - deszcz tuli mnie
Budzi mnie blask gorących dni
Budzi mnie krzyk - czy wciąż się śni?


Edyta Bartosiewicz, rzecz jasna....

-----
miewam dobre i kolorowe sny...
a Wy?
Obserwuj wątek
    • agnie_szka9 Re: Sen.... 25.10.05, 09:22
      ja niestety sypiam bardzo źle....

      męczą mnie koszmary. smutne sny, po których budzę się niewyspana...

      mawiają, że człowiek śni w kolorach biało-czarnych, że jego sny są szare...

      moje sny są kolorowe, bardzo. ostatnio śniły mi się kwiaty...frezje,
      róże...dużo kwiatów...niby piękny sen...ale ja chodziłam, wybierałam, szukałam
      i nic mi się nie podobało.

      już nawet nie sprawdzam znaczenia, bo tylko mnie to przygnębia.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka