Dodaj do ulubionych

wolność dla biało-czerwonej

10.07.03, 17:36
www.zw.com.pl/apps/a/tekst.jsp?place=zw2_ListNews1&news_cat_id=9&news_id=17393
rysuje sie nadziej, ze wrescie bedzie mozna sobie wywiesic przed domem/firma/dacza flage narodowa
dziwi mnie tylko czemu, az tyle czasu zabralo "wybrancom nardou" dojscie do tej decyzji...
Obserwuj wątek
    • geograf Re: wolność dla biało-czerwonej 10.07.03, 21:51
      Nareszcie!
      Szkoda, ze tak dużo czasu to im zajęło, ale...lepiej
      późno niż wcalesmile
      Rzeczywiście paradoksem w ostatnich dniach było to, ze w
      czasie referendum można było wywiesić w prywatnych domach
      flage unijną, ale polską już nie...a dla tych, co
      popierali akcesje takie dwie falgi mogły by być ważne...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka