kreskator 15.09.03, 09:31 i jak po łikendzie????? pełen werwy Kreskator Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
ceper_pepper Re: monday challange 15.09.03, 09:34 Jak zwykle leniwie Tak mniej więcej od wtorku z utęsknieniem czekam na weekend, ale już w niedzielę w porze mniej więcej obiadowej myślę o tym, kiedy wreszcie ten weekend skończy się Odpowiedz Link
sloggi Re: monday challange 15.09.03, 09:40 Zupełnie jak w dawnym hicie Ewy Bem "Niedziela". Odpowiedz Link
jeremy27 Re: monday challange 15.09.03, 09:50 weekend był piekny pod względem pogody...wczoraj wieczorem dopadło mnie lekkie przygnębienie - bo pomyślałem ze to pewnie ostatni taki ładny weekend. ale pan w prognozie pogody powiedział, że idzie ocieplenie i w następną niedzielę bedzie do 29 stopni...przetarłem aż opczy ze zdziwienia))..caaaałe szczęście...jak jest tak jak teraz to cos sie jeszcze chce...ale werwy takowej jak Ty nie mam...przecież to poniedziałek)) Odpowiedz Link
kreskator Re: monday challange 15.09.03, 09:59 właśnie dlatego wmówiłem sobie ze werwę posiadam że mnie owa rozrywa z chęci do pracy Odpowiedz Link
altu Re: monday challange 15.09.03, 10:07 Wmawianie jedno, a stan faktyczny to drugie... I co, z tą wmówioną werwą faktycznie ma się jakiś power? Odpowiedz Link
kreskator Re: monday challange 15.09.03, 10:09 gdyby nie miała to jeszcze leżałbym na łożu i wmawaił sobie że niedziela nie kończy sie nigdy Odpowiedz Link
jeremy27 Re: monday challange 15.09.03, 10:11 ja tez sie dzis bede mobilizował...do cwiczen fizycznych, zeby jakies tam miesnie rozruszac...ponoć wtedy i psychika lepiej pracuje)) Odpowiedz Link
kreskator Re: monday challange 15.09.03, 10:12 trzeba głową dużo machać taqk mi przynajmniej mówiła kobieta od zajęć fizycznych Odpowiedz Link
jeremy27 monday challange 15.09.03, 10:16 OJ tego raczej nie bede praktykował...bo coś mnie póki co pod czaszką łupie ...ale mięsnie brzycha rozruszam...ale dzięki za sugestie...ciekawe czy ta koleżanka to praktykuje...dla mnie za drastyczna gimnastyka)) Odpowiedz Link
kreskator Re: monday challange 15.09.03, 10:22 owszem praktykuje...głowa lata jakby odpaść miała.....to podobnież pobuda jakieś tam zwiazki chemiczne i od razu lepiej sie myśłi...ja tam wolę o tym nie myśłeć Odpowiedz Link
frunze Re: monday challange 15.09.03, 10:25 Ja miałam dzisiaj rano humor nawet, nawet, ale wystarczyło, że przekroczyłam próg..Jak pomyślałam, że czeka mnie tydzień pracy..Ja chcę do domu!!! Nierobotna F. Odpowiedz Link
jeremy27 Re: monday challange 15.09.03, 10:28 jako pocieszenie tydzien pracy wsrod fajnych ludzi na forum (nie mysle bynajmniej o sobie)))...czy chociaz troche lepiej? Odpowiedz Link
jeremy27 monday challange 15.09.03, 10:32 a ile fajnych i nieoczekiwanych rzeczy moze wydarzyc sie za rogiem...hmmm...sam sie rozmarzyłem)) Odpowiedz Link
frunze Re: monday challange 15.09.03, 10:34 Za rogiem?? )) Ale wiecie co, dobrze Was widzieć Odpowiedz Link
jeremy27 Re: monday challange 15.09.03, 10:38 no i jak wpadłem Ci w oko?))...powiedz ze tak...!!!!)) Odpowiedz Link
kreskator Re: monday challange 15.09.03, 10:39 romans w pracY?????? ale pamiętajccie że na oko to chłop w szpitalu umarł... Odpowiedz Link
jeremy27 Re: monday challange 15.09.03, 10:41 JAKI TAM Z NOWU ROMANS...Frunze jest zajeta;-(((...)))) Odpowiedz Link
jeremy27 Re: monday challange 15.09.03, 10:51 tym tez))...chociaż jakoś sie spłoszyła))...zauważyłeś?...to pewnie dlatego , że mnie ujrzała za tym rogiem))...a ja myslałem ze to takie odważne dziewczę... Odpowiedz Link
frunze Re: monday challange 15.09.03, 10:54 Tylko nie odważne, tylko nie odważne Nic się nie spłoszyłam, zajęłam się pracą..ciężką pracą A w oko to mi wszyscy wpadliście, i nic a nic nie uwieracie, mieścicie się idealnie, razem z soczewką kontaktową Odpowiedz Link
frunze Re: monday challange 15.09.03, 10:57 Czekaj, zobaczę...Nie, całkiem zwyczajna jest Mam naturalnie piękne, błękitne oko, nie muszę go dodatkowo barwić Odpowiedz Link
jeremy27 monday challange 15.09.03, 11:00 wow...a na imprezy pewnie zakładasz żółte i zamieniasz sie w niebezpieczną kobietę-kota?...wiesz a ja nawet nie wiem jaki mam kolor oczu - ludzie wmawiają mi, że niebielski, w dowodzie mam zielone, a siostra mówi że są szarawe... Odpowiedz Link
frunze Re: monday challange 15.09.03, 11:02 W kobietę lwa...To masz choczka jak mój G., w dowodzie ma zielone, wg mnie szare.. Kameleon Odpowiedz Link
sharlotka Re: monday challange 15.09.03, 11:01 a ja mam dzis siedzone w pracy 8 godzin, pozniej nastepne siedzenie w pociagu (7 godzin)... bo jade do Krakowa. Chce mi sie nie chce. Ech. pozdrawiam szarlotka Odpowiedz Link
jeremy27 Re: monday challange 15.09.03, 11:02 a ja Ci zazdroszę...lubie Kraków bardzo...chetnie pojechałbym sobie... Odpowiedz Link
frunze Re: monday challange 15.09.03, 11:05 Do Krakowa Ci się nie chce?? Jakbym mogła teraz jechać, to bilet i fru, tyle byście mnie widzieli Odpowiedz Link
sharlotka Re: monday challange 15.09.03, 11:23 frunze napisa?a: > Do Krakowa Ci sie˛ nie chce?? Jakbym mog?a teraz jechac´, to bilet i fru, tyle > bys´cie mnie widzieli Nie, chce mi sie, bardzo... bo kocham Krakow... Tyle, ze przeraza mnie perspektywa siedzienia prawie 15 godzin na tylku... Ot co... Bo mnie juz meczy podroz do Wawy, a to jest jeszcze dalej... prawie przez cala Polske jade... Kurcze, Jeremy... gdybym wiedziala.... moglam zabrac osobe towarzyszaca, kompletnie za free... Hotel tez gratis... No widsz.... szarlotka Odpowiedz Link
frunze Re: Z innej beczki... 15.09.03, 11:22 Przejeżdżałam chłopaki wczoraj przez Leszno, na Bemowie byłam...trąbiłam zawzięcie, ale chyba udawaliście, że mnie nie widzicie/słyszycie ) Odpowiedz Link
kreskator Re: Z innej beczki... 15.09.03, 11:23 trzeba było na głos krzyczeć :Frunze jedzie wychodzic śledzie albo coś takiego ...ja na trąbienie nie reaguję...trzeba godnoścvi trochę uchować..... Odpowiedz Link
frunze Re: Z innej beczki... 15.09.03, 11:27 No wiesz, gdybym na Was gwizdała..ale ja tylko trąbiłam Odpowiedz Link