Dodaj do ulubionych

monday challange

15.09.03, 09:31
i jak po łikendzie?????
pełen werwy Kreskator
Obserwuj wątek
    • ceper_pepper Re: monday challange 15.09.03, 09:34
      Jak zwykle leniwie wink Tak mniej więcej od wtorku z utęsknieniem czekam na
      weekend, ale już w niedzielę w porze mniej więcej obiadowej myślę o tym, kiedy
      wreszcie ten weekend skończy się wink
      • sloggi Re: monday challange 15.09.03, 09:40
        Zupełnie jak w dawnym hicie Ewy Bem "Niedziela".
    • jeremy27 Re: monday challange 15.09.03, 09:50
      weekend był piekny pod względem pogody...wczoraj wieczorem dopadło mnie lekkie
      przygnębienie - bo pomyślałem ze to pewnie ostatni taki ładny weekend. ale pan
      w prognozie pogody powiedział, że idzie ocieplenie i w następną niedzielę
      bedzie do 29 stopni...przetarłem aż opczy ze zdziwieniawink))..caaaałe
      szczęście...jak jest tak jak teraz to cos sie jeszcze chce...ale werwy takowej
      jak Ty nie mam...przecież to poniedziałekwink))
      • kreskator Re: monday challange 15.09.03, 09:59
        właśnie dlatego wmówiłem sobie ze werwę posiadam że mnie owa rozrywa z chęci do
        pracy
        • altu Re: monday challange 15.09.03, 10:07
          Wmawianie jedno, a stan faktyczny to drugie...
          I co, z tą wmówioną werwą faktycznie ma się jakiś power?
          • kreskator Re: monday challange 15.09.03, 10:09
            gdyby nie miała to jeszcze leżałbym na łożu i wmawaił sobie że niedziela nie
            kończy sie nigdywink
            • jeremy27 Re: monday challange 15.09.03, 10:11
              ja tez sie dzis bede mobilizował...do cwiczen fizycznych, zeby jakies tam
              miesnie rozruszac...ponoć wtedy i psychika lepiej pracujewink))
              • kreskator Re: monday challange 15.09.03, 10:12
                trzeba głową dużo machaćsmile
                taqk mi przynajmniej mówiła kobieta od zajęć fizycznych
                • jeremy27 monday challange 15.09.03, 10:16
                  OJ tego raczej nie bede praktykował...bo coś mnie póki co pod czaszką
                  łupie ...ale mięsnie brzycha rozruszam...ale dzięki za sugestie...ciekawe czy
                  ta koleżanka to praktykuje...dla mnie za drastyczna gimnastykawink))
                  • kreskator Re: monday challange 15.09.03, 10:22
                    owszem praktykuje...głowa lata jakby odpaść miała.....to podobnież pobuda
                    jakieś tam zwiazki chemiczne i od razu lepiej sie myśłi...ja tam wolę o tym nie
                    myśłeć
    • frunze Re: monday challange 15.09.03, 10:25
      Ja miałam dzisiaj rano humor nawet, nawet, ale wystarczyło, że przekroczyłam
      próg..Jak pomyślałam, że czeka mnie tydzień pracy..Ja chcę do domu!!! smile
      Nierobotna F.
      • kreskator Re: monday challange 15.09.03, 10:27
        twardym trza byc ...!!!!smile
        • frunze Re: monday challange 15.09.03, 10:28
          Toż jestem smile
      • jeremy27 Re: monday challange 15.09.03, 10:28
        jako pocieszenie tydzien pracy wsrod fajnych ludzi na forum (nie mysle
        bynajmniej o sobiewink)))...czy chociaz troche lepiej?
        • frunze Re: monday challange 15.09.03, 10:29
          Oj, zdecydowanie, mów mi tak jeszcze smile
          • jeremy27 monday challange 15.09.03, 10:32
            a ile fajnych i nieoczekiwanych rzeczy moze wydarzyc sie za rogiem...hmmm...sam
            sie rozmarzyłemwink))
            • kreskator Re: monday challange 15.09.03, 10:33
              za rogiem posta?
            • frunze Re: monday challange 15.09.03, 10:34
              Za rogiem?? smile)) Ale wiecie co, dobrze Was widzieć smile
              • jeremy27 Re: monday challange 15.09.03, 10:38
                no i jak wpadłem Ci w oko?wink))...powiedz ze tak...!!!!wink))
                • kreskator Re: monday challange 15.09.03, 10:39
                  romans w pracY??????
                  ale pamiętajccie że na oko to chłop w szpitalu umarł...smile
                  • jeremy27 Re: monday challange 15.09.03, 10:41
                    JAKI TAM Z NOWU ROMANS...Frunze jest zajeta;-(((...smile))))
                    • kreskator Re: monday challange 15.09.03, 10:42
                      pisaniem na kompie...smile
                      • jeremy27 Re: monday challange 15.09.03, 10:51
                        tym tezwink))...chociaż jakoś sie spłoszyławink))...zauważyłeś?...to pewnie
                        dlatego , że mnie ujrzała za tym rogiemwink))...a ja myslałem ze to takie
                        odważne dziewczę...
                        • frunze Re: monday challange 15.09.03, 10:54
                          Tylko nie odważne, tylko nie odważne smile Nic się nie spłoszyłam, zajęłam się
                          pracą..ciężką pracą smile A w oko to mi wszyscy wpadliście, i nic a nic nie
                          uwieracie, mieścicie się idealnie, razem z soczewką kontaktową smile
                          • jeremy27 Re: monday challange 15.09.03, 10:56
                            soczewką barwiąca?wink))
                            • frunze Re: monday challange 15.09.03, 10:57
                              Czekaj, zobaczę...Nie, całkiem zwyczajna jest smile Mam naturalnie piękne,
                              błękitne oko, nie muszę go dodatkowo barwićwink
                              • jeremy27 monday challange 15.09.03, 11:00
                                wow...a na imprezy pewnie zakładasz żółte i zamieniasz sie w niebezpieczną
                                kobietę-kota?...wiesz a ja nawet nie wiem jaki mam kolor oczu - ludzie wmawiają
                                mi, że niebielski, w dowodzie mam zielone, a siostra mówi że są szarawe...
                                • frunze Re: monday challange 15.09.03, 11:02
                                  W kobietę lwa...To masz choczka jak mój G., w dowodzie ma zielone, wg mnie
                                  szare..smile Kameleon smile
                                  • jeremy27 Re: monday challange 15.09.03, 11:03
                                    koziorozec-kameleon...milo miwink))
                            • sharlotka Re: monday challange 15.09.03, 11:01
                              a ja mam dzis siedzone w pracy 8 godzin, pozniej nastepne siedzenie w pociagu (7 godzin)...
                              bo jade do Krakowa.
                              Chce mi sie nie chce.

                              Ech.

                              pozdrawiam
                              szarlotka
                              • jeremy27 Re: monday challange 15.09.03, 11:02
                                a ja Ci zazdroszę...lubie Kraków bardzo...chetnie pojechałbym sobie...
                              • frunze Re: monday challange 15.09.03, 11:05
                                Do Krakowa Ci się nie chce?? Jakbym mogła teraz jechać, to bilet i fru, tyle
                                byście mnie widzieli smile
                                • sharlotka Re: monday challange 15.09.03, 11:23
                                  frunze napisa?a:

                                  > Do Krakowa Ci sie˛ nie chce?? Jakbym mog?a teraz jechac´, to bilet i fru, tyle
                                  > bys´cie mnie widzieli smile


                                  Nie, chce mi sie, bardzo... bo kocham Krakow...
                                  Tyle, ze przeraza mnie perspektywa siedzienia prawie 15 godzin na tylku... Ot co...
                                  Bo mnie juz meczy podroz do Wawy, a to jest jeszcze dalej... prawie przez cala Polske jade...

                                  Kurcze, Jeremy... gdybym wiedziala.... moglam zabrac osobe towarzyszaca, kompletnie za free...
                                  Hotel tez gratis...
                                  No widsz....

                                  szarlotka
                        • frunze Re: Z innej beczki... 15.09.03, 11:22
                          Przejeżdżałam chłopaki wczoraj przez Leszno, na Bemowie byłam...trąbiłam
                          zawzięcie, ale chyba udawaliście, że mnie nie widzicie/słyszycie smile)
                          • kreskator Re: Z innej beczki... 15.09.03, 11:23
                            trzeba było na głos krzyczeć :Frunze jedzie wychodzic śledzie albo coś
                            takiego ...ja na trąbienie nie reaguję...trzeba godnoścvi trochę uchować.....smile
                            • frunze Re: Z innej beczki... 15.09.03, 11:27
                              No wiesz, gdybym na Was gwizdała..ale ja tylko trąbiłam smile

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka