zebra12
16.07.11, 14:44
Czytałam o tym cukrze i ma świetne parametry. Diabex jest masakrystycznie drogi, ale może idzie dostać pod inną nazwą? Widzę, że jest extra line, ale nie wiem czy jest w postaci innej niz saszetki i jaka jest cena. Ktos coś wie i doradzi?