novajudka 21.10.09, 21:24 Witam, jestem tu nowa. Dotyka mnie rowniez problem nadmiernego owlosienia oraz tradziku androgennego. Niedawno czytalam forum na temat sitosteroli, takich jak poldanen, np. Czy probowalyscie? Warto? Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj