Dodaj do ulubionych

Sitosterole

21.10.09, 21:24
Witam, jestem tu nowa. Dotyka mnie rowniez problem nadmiernego
owlosienia oraz tradziku androgennego. Niedawno czytalam forum na
temat sitosteroli, takich jak poldanen, np. Czy probowalyscie? Warto?
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka