Dodaj do ulubionych

Pływanie obrazu

23.02.20, 20:06
Kupiłam w styczniu swoje pierwsze w życiu okulary. Nie poszłam do okulisty bo terminy za kilka miesięcy, a u optyka była opcja darmowe badanie wzroku przy zakupie okularów. Chciałam ogólnie okulary do komputera bo bolały mnie oczy. Zaproponowano mi okulary BlueCare. Później Pani powiedziała że proponuje też soczewki relaksacyjne. Nie wytłumaczyła mi o co chodzi, tylko cały czas mówiła że oko nie będzie się męczyć, że moje oczy będą odpoczywać. Bolały mnie oczy więc się na to zgodziłam. Za okulary zapłaciłam 900 zł. Pani mówiła że jak założę je to do 20 minut może pływać mi obraz. Pływał cały dzień więc wróciłam na drugi dzień. Jedna Pani spuściła głowę a druga tym razem kazała się do nich przyzwyczajać 3 tygodnie. Jeżeli się nie przyzwyczaję to mi wymienią na zwykłe szkło jednoogniskowe. Oczywiście po 3 tygodniach nic się nie zmieniło. Dodam że na co dzień patrzę przez jedno oko, drugie jest "leniwe" i widzę przez nie dopiero kiedy zakryję drugie. Poszłam do innego optyka sprawdzić te okulary i powiedział że on by mi takich okularów nie sprzedał wiedząc że są to moje pierwsze okulary, bo oko musi się przyzwyczaić do szkieł. Gdyby na pierwszej wizycie Panie mi powiedziały że będę musiała się do nich tak długo przyzwyczajać i że po bokach będą jakieś abberacje chromatyczne to bym ich nie kupiła. Nie widzę na jedno oko a te szkła dodatkowo mi ograniczały widoczność po bokach. Dodatkowo miałam wrażenie że po mrugnięciu okiem traciłam ostrość po bokach. Panie mi po 3 tygodniach wymieniły na szkła jednoogniskowe, właścicielka twierdziła że o wszystkim mi powiedziała, ale kłamie, bo spóźniła się na badanie 20 minut bo zapomniała że sie ze mną umówiła i zbadała mi tylko wzrok, rozmawiałam tylko z tą drugą, ale właścicielka kłamie mi prosto w oczy że mówiła. Czuję się oszukana, bo sama przyznała że obraz mi pływa może przez to że nie widzę na jedno oko. O zwrocie różnicy nie ma mowy, chyba że przyniosę opinię od okulisty że mnie źle zbadała. Czy możecie zerknąć na parametry czy wszystko dobrze ona przeliczyła, bo ona przecież nie przyzna się że źle, a wizytę u okulisty mam dopiero w listopadzie.

Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka