Dodaj do ulubionych

Odmienny stan świadomości,myśl

07.03.12, 17:27
www.youtube.com/watch?v=VX3NruAKUPo&feature=related
Obserwuj wątek
  • uwierz_w_to Re: Odmienny stan świadomości,myśl 07.03.12, 17:46
   Wyżej podałem przykład myślowy, niestety ten przykład dotyczy naszej całej populacji,począwszy od kołyski aż po grób.
   Kobieta która tłumaczy ma w 100% rację,szkołę w póxniejszym wieku zastepują media,a ogólnie trzymmy sie tych samych regół co 99.99% społeczeństwa i mamy ten sam tok myslenia narzucany przez właściwie wszystko,wszystkich i każdą dziedzine życia.
   Abstrakcją jest człowiek w psychozie dla człowieka zdrowego który ma inny pogląd na świat lecz jest bombardowany z każdej możliwej strony przez otaczający go swiat i narzucone regóły.
   Jest to bardzo ważne ponieważ dotyczy osobiście mnie,owszem czytam w internecie i przegladam interenet ale starałem się i staram nie zaprzatać sobie głowy papka która nas bombardują wszędzie, w internecie i w mediach.
   Czy widzicie że programów naukowych jest bardzo malo a jak są to takie które poprostu nie wnoszą w nasz umysł niczego nowego,poprostu ogladamy je i przyjmujemy do wiadomości.
   Nigdy was nie zastanawiało to że niema programów takich które np: daly by nam do myslenia na temat istnienia ,faktów nas dotyczacych i konkretów.
   Porostu papka medialna gdzie my ludzie bombardowani z każdej strony syfem żyjemy w tym syfie i zaspakajamy prymitywne potrzeby.
   Moja zona tez do takich ludzi należy niestety, kiedy jej zaczynam coś tłumaczyc ona nie rozumie lub porostu ja to nieinteresuje,zero tematu jak bym porostu do małpy mówił.
   Ten prosty i kruciutki filmik mowi wiele, mówi tak wiele że strach pomysleć.
    • uwierz_w_to Re: Odmienny stan świadomości,myśl 08.03.12, 05:48
     Opisywałem odmienne stany swiadomości które w pewnym stopniu łączą się z takzwana Boska Matrycą.
     Boska Matryca.
     Do niedawna wiedza o Boskiej Matrycy Światła i o prawach kreacji w niej, dla urzeczywistniania celów w ziemskim świecie była hermetyczna, ukryta, tajna. Dostępna tylko wybranym ( kapłanom, szamanom, magom, masonom, iluminatom, alchemikom, a w dzisiejszych czasach niektórym politykom, finansistom, artystom, wojskowym, tajnym służbom, mistrzom NLP – neurolingwistycznego programowania, mentalistom-czyli specjalistom od manipulowania ludzkim umysłem i świadomością, itd.)
     Tymczasem prawidła funkcjonowania Boskiej Matrycy i klucze kreacji rzeczywistości tworzonej wg jej wzorca, okazują się być proste i w zasadzie dostępne dla każdego.
     Odkrywa je przed nami Huna, metoda Silvy, praktyki Theta Healing, Medycyna Energetyczna, również całkiem podstawowe NLP i wszelkie inne techniki pracy z podświadomością, z kluczami kreacji i komunikacji z Wyższą Jaźnią, czy LFT- life field therapy, metoda którą się zajmuję, wszystko co było ukryte, zawierają.
     Ale pomimo ogólnej dostępności tej wiedzy, nie każdy człowiek korzysta z tak „magicznej” potęgi. Ponieważ bywa, że jej praw i funkcjonowania nie rozumie, nie wierzy w jej wiarygodność, nie wierzy że ona/on może z tego tak łatwo korzystać. Zaprzecza jej istnieniu wbrew faktom, boi się te klucze używać, a często religijne przekonania czy tradycje wręcz zabraniają tego itd.


     A oto 9 kroków z komunikacją Boskiej Matrycy Światła.

     1.należy znaleźć się w miejscu spokojnym, harmonijnym, czystym i uzyskać spokój umysłu

     2.nawiązać kontakt ze swoim sercem i aktywować dobre uczucia

     3.najpierw wyrazić podziw i miłość dla Boga/ Natury/Absolutu

     4. potem wyrazić wdzięczność za dar życia, za codzienne cuda, opiekę i możliwości rozwoju

     5. wyrazić swe życzenie/marzenie/cel jako prośbę krótkimi, rytmicznymi zdaniami

     6. wyrazić swe życzenie/marzenie/cel jako wizję-projekcję spełnionego rezultatu

     7. wyrazić to jeszcze raz słowami w czasie dokonanym, czyli że to jest, że się już dokonało

     8. wyrazić żarliwą wiarę w urzeczywistnienie zgodne z najwyższym dobrem

     9. podziękować wielokrotnie i szczerze, z głębi wdzięcznego serca, że się dokonało

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka