czarodziejka1
17.11.03, 15:02
Wątek Cruk zainspirował mnie aby poruszyć sprawę ciśnienia. Pisze ona, że po
atakach ma b. niskie ciśnienie. U mnie ciśnienie 90/60 to jest norma. Ja
przeważnie zawsze takie mam :) Czy Wy wszystkie/wszyscy też macie takie
niskie ciśnienie? Czy migrena ma jakiś związek z niskiem ciśnieniem???
Serdecznie pozdrawiam :)