Dodaj do ulubionych

Migea - czy ktoś jeszcze ma?

29.03.09, 19:03
I nie używa? A może odsprzedać? Ja jestem w czarnej desperacji i jestem gotowa
zapłacić za ten lek ile tylko ktoś zażąda. Od kiedy zniknęła z aptek nie mogę
opanować migren, nic innego nie pomaga, nawet osławiony imigram. Jeżeli migea
leży gdzieś u Ciebie zapomniana - odezwij się proszę, bo jestem bliska
odrąbania sobie głowy.
Obserwuj wątek
    • anthonka Re: Migea - czy ktoś jeszcze ma? 31.03.09, 10:25
      Bardzo Ci współczuję, niestety Migeą Cię nie wspomogę, bo sama nigdy nie
      używałam, ale jeżeli jesteś tak zdesperowana, to może spróbuj ściągnąć z zagranicy?

      Wrzuć w wyszukiwarkę nazwę Clotam, lub po prostu tolfenamic acid.

      Trzymaj się!
    • Gość: julka27 Re: Migea - czy ktoś jeszcze ma? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.03.09, 12:18
      Ja też leczyłam się migeą i też mi jej brakuje. ale skoro ją wycofali to może nie jest najlepszy pomysł aby ją nadal zażywać. niestety nie ma odpowiednika i też jestem w rozpaczy bo nic innego - podobnie jak Tobie nie pomaga mi.
      • anekka28 Re: Migea - czy ktoś jeszcze ma? 31.03.09, 18:04
        Po prostu czarna rozpacz, a zamiennika nie ma. Umówiłam się do neurolog, może
        ona coś wymyśli. Dzięki dziewczyny
    • akkra mam 4 tabletki 14.04.09, 10:51
      mam 4 tabletki, jeżeli Cię to urządza mogę przesłać bezpłatnie, ale
      nie gwarantuję czy wszystko z nimi OK, bo kupiłam je ze dwa lata
      temu i może już sa przeterminowane...
      • anekka28 Re: mam 4 tabletki 14.04.09, 13:59
        bardzo dziekuje, ze sie odezwałaś. jak mogę się z tobą skontaktować, zeby podać
        adres? jak 2 lata, to nie powinny się przeterminować, a ja jestem na tyle
        zdesperowana, ze gotowa zaryzykować. pozdrawiam
        • akkra Re: mam 4 tabletki 14.04.09, 16:13
          podaj mi z łaski swojej swój adres na mail gazetowy akkra@gazeta.pl,
          to jutro Ci je prześlę - są bez tekturowego opakowania, bo je
          wywaliłam i stąd nie wiem, czy są ważne czy też przeterminowane...
          • anekka28 Re: mam 4 tabletki 23.04.09, 16:51
            Z calego serca, bardzo serdecznie dziękuję Ci za pomoc i przesłanie leków.
            Jestem Twoją dłużniczką!
            • akkra Re: mam 4 tabletki 23.04.09, 19:01
              Nie ma sprawy, zawsze do usług :)
              • anekka28 Re: mam 4 tabletki 23.04.09, 19:52
                Uwierz mi , że jest sprawa i jest za co dziękować. Z nieba mi spadłaś i nie
                wiesz nawet, jak o niebo lepiej mi psychicznie ze swiadomoscią, ze mam w torebce
                lek, który wiem ze działa. I mówiłam poważnie - mam wobec Ciebie dług i mam
                nadzieje, ze bede kiedyś mogła pomóc w czymś Tobie. pozdrawiam serdecznie
                • eni40 Re: mam 4 tabletki 25.04.09, 07:48
                  cholera juz sie ucieszyłam ze ci pomoge a tu pomyliłam nazwy..mam mig priv a nie
                  migea..kurcze.. jesli mogę ci doradzic to moze spróbuj taki zestaw
                  przeciwboilowy jak mnie polecił neurolog bo tez mi nigdy nic nie chce pomoc.. 2x
                  Solpadeina 500mg(rozpuszczalna, czerwone pudełko) plus Ibum(niebieskie żelowe
                  kapsułki)może ci ulży..ja w kazdym razie polecam..trzymam kciuki zeby pomogło
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka