anekka28
29.03.09, 19:03
I nie używa? A może odsprzedać? Ja jestem w czarnej desperacji i jestem gotowa
zapłacić za ten lek ile tylko ktoś zażąda. Od kiedy zniknęła z aptek nie mogę
opanować migren, nic innego nie pomaga, nawet osławiony imigram. Jeżeli migea
leży gdzieś u Ciebie zapomniana - odezwij się proszę, bo jestem bliska
odrąbania sobie głowy.