wertepka
17.01.05, 18:03
witaj!
Widzę że się bardzo orientujesz...
mam do Ceibie pytanie n/t testosteronu. pisałaś że jeśli jest mało SGHB a
dużo "normalnego" to może ot świadczyć o dużej ilości wolnego test.
ja mam dobry wynik, niski tego normalnego. innego nie badałam. za to mam
wysoką prolaktynę (55, norma do 25). no i mam niechciane włoski. i nie wiem,
czy to może być wina prolaktyny (tyle ze wysoka mam od niedawna, a wloski od
ZAWSZE - od dzieciństwa) czy może mam ten testosteron "wolny" o którym nie
wiem, za wysoki? dzieki z gory za odpowiedz! podziwiam Twoja wiedzę :)