10.03.04, 21:03
Pisząc wyjaśnienie dla Omeri trafiłam w 27 000smile
Obserwuj wątek
      • omeri Re: 27 000!!! 10.03.04, 21:06
        Gratuluję również i dzieki za wyjaśnienie. Nie rozumiem,jak mi mógł umknąć ten
        fakt, byłam przekonana,że jesteśmy półotwarci.
            • em_em Re: 27 000!!! - do em_em 11.03.04, 06:58
              "hihi - bo ponowne otwarcie było cichuuutkie, żeby nie budzić licha wink"

omeri 10.03.2004 21:54
              A to mi się nie podoba!

ewelina10 10.03.2004 22:18
              A kogo zaliczasz do tego śpiącego licha ? Chyba mnie nie masz na myśli, bo ja
              zaraz idę spać.....

Łopatologicznie:
              jest takie powiedzonko "licho nie śpi" - a tu u nas raczej spokojnie, więc
              skojarzyło mi się, że "licho" zasnęło - to miał być ŻART
              "żart" - powiedzenie, wyraz, czyn, rysunek itp. mający kogoś rozbawić;

zamknięcie forum zostało dokonane w "obronie" przed spodziewanym pojawieniem
              paru nieprzyjemnych osobników, po zaistnieniu tu ich znajomych (nie było to
              skierowane przeciwko nikomu z piszących wtedy, choć jeden z nich który wszystko
              brał do siebie i tak w to nie uwierzy)
              ponieważ ograniczyło to również dostęp osób sympatycznych - po pewnym czasie
              zostało otwarte ponownie - "na próbę" - ale bez fanfar, skoro szczęśliwie nie
              dzieje się nic złego - nie ma na razie - (a miejmy nadzieję i dalej) potrzeby
              zamykania

a co konkretnie Omeri Ci się nie podoba ? - to że forum jest otwarte, czy
              uznałaś mój żart za niestosowny - jeśli to drugie, to proszę o wytłumaczenie co
              w nim jest niestosownego

myślę Ewelino, że Ci odpowiedziałam - nikogo nie zaliczam - ot szutka taka
                • em_em Re: 27 000!!! - do em_em 11.03.04, 09:28
                  omeri napisała:

> Nie podoba mi się,że stali uczestnicy forum nie zostali o tym poinformowani,
                  > chociażby mailem.

oki - myślę że Mark to uwzględni, choć miejmy nadzieję, że nie będzie już
                  potrzeby (w kwestii "zamknij/otwórz")
                • lablafox Re: 27 000!!! - do em_em 11.03.04, 09:38
                  omeri napisała:

> Nie podoba mi się,że stali uczestnicy forum nie zostali o tym poinformowani,
                  > chociażby mailem.

Nie mam takiej potrzeby , aby Mark mnie powiadamiał mailem , szkoda na to
                  czasu.
                  O tym ,że otwarte można było się domyślić po tym ,że pojawiały się nowe osoby.
                  Nie czuję zagrożenia tym ,że forum jest znów otwarte .
                  Nowi nasi członkowie wnieśli miłe ożywienie.
                  Lx
                  • jej_maz Re: 27 000!!! - do em_em 11.03.04, 17:46
                    Przyznam, ze tez nie bardzo rozumiem co tu sie ma do podobania lub nie. Staramy
                    sie z Em-Em aby to forum bylo i ciekawe i na pewnym poziomie. Mysle, ze ilosc
                    wpisow, atmosfera i ilosc uczestnikow udawadnia, ze udaje nam sie to dosyc
                    dobrze. Poza tym, juz wielkokrotnie pisalem o statucie forum, a wiec prosze;
                    nie szukajmy dziury w calym wink
                    • em_em Re: 27 000!!! - do em_em 11.03.04, 17:53
                      jej_maz napisał:

> Przyznam, ze tez nie bardzo rozumiem co tu sie ma do podobania lub nie.
                      > Staramy sie z Em-Em aby to forum bylo i ciekawe i na pewnym poziomie.

no tak Bogiem a prawdą Twojego starania to tu ostatnio wiele nie widać (mojego
                      zresztą niewiele więcej)

> Mysle, ze ilosc wpisow, atmosfera i ilosc uczestnikow udawadnia, ze udaje nam
                      > sie to dosyc dobrze.

nie nam nam - conajwyżej nam wszystkim

> Poza tym, juz wielokrotnie pisalem o statucie forum,

łojezu - jaki znowu statut ?????

> a wiec prosze; nie szukajmy dziury w calym wink

o !! - tu się zgadzam
                      • wedrowiec2 Re: 27 000!!! - do em_em 11.03.04, 17:57
                        Forum działa, mamy sporo nowych, interesujących forumowiczów. Tematy raz są,
                        raz ich nie ma, ale marazmu nie widać.
                        Czasami staramy się nawet prowadzić zycie normalne, rzeczywiste, a nie tylko
                        wirtualnesmile
                        • marialudwika Re: 27 000!!! - do em_em 11.03.04, 18:15
                          Pierwsze slysze o jakis statutach.Slowo statut kojarzy mi sie z partia
                          polityczna,nie wiem czemu...O tym,ze forum sie otworzylo zdolalam sie domyslic
                          poniewaz przybyli nowi i mili ludzie,co do reszty zgadzam sie z em_em.Pozdrawiam
                          ml
                      • jej_maz Re: 27 000!!! - do em_em 11.03.04, 18:16
                        em_em napisała:

> no tak Bogiem a prawdą Twojego starania to tu ostatnio wiele nie widać
                        (mojego > zresztą niewiele więcej)

Czyzby? Ja widze roznice miedzy administratorem a wodzirejem a Ty?

> nie nam nam - conajwyżej nam wszystkim

Fakt, ale mialem na mysli to, ze na forum bez odpowiedniej administracji nikt
                        nie ma ochoty zagladac oprocz paru oszolomow... chcesz przyklad takiego forum?

> łojezu - jaki znowu statut ?????

Przepraszam; typo - mialo byc "status" a nie "statut"

> > a wiec prosze; nie szukajmy dziury w calym wink
                        > o !! - tu się zgadzam

Przynajmniej raz...
                        • em_em Re: 27 000!!! - do em_em 11.03.04, 18:40
                          jej_maz napisał:

> > no tak Bogiem a prawdą Twojego starania to tu ostatnio wiele nie widać
                          > (mojego > zresztą niewiele więcej)
                          >
                          > Czyzby? Ja widze roznice miedzy administratorem a wodzirejem a Ty?

ależ właśnie dlatego że widzę różnicę, napisałam to co napisałam -
                          administrator dba żeby poziom nie spadał, a wodzirej żeby rósł - ale wodzirej
                          musi być w tym celu aktywny i OBECNY
                          • jej_maz Re: 27 000!!! - do em_em 11.03.04, 18:53
                            Na tym polega cale piekno tej grupy; nie ma jednej osoby narzucajacej swoja
                            wole i kreujaca rozmowy na obraz i podobienstwo swoje. Tym samym raz jeszcze
                            udawadniamy ze NASZE forum jest naprawde wyjatkowe.
                            • ewelina10 Re: 27 000!!! - do em_em 11.03.04, 19:11
                              Wreszcie dzisiaj oboje pracujecie na swoje pochwały za forum wink

Em-em napisała
                              >>no tak Bogiem a prawdą Twojego starania to tu ostatnio wiele nie widać
                              (mojego zresztą niewiele więcej)<<
                              No właśnie !!!
                              To mi ostatnio najbardziej leżało na sercu, i właściwie jakby się tak głębiej
                              zastanowić .......to tylko to. Chyba tęsknota upomina się o swoje prawa wink))
                    • omeri Re: 27 000!!! - do jej_meza i do feline 11.03.04, 18:39
                      Może czytam niezbyt uważnie, ale ostatnie co do mnie dotarło, to było
                      zamkniecie forum. Ponieważ forum jest otwarte uważam,że link do albumu feline
                      powinien zniknąć. Poza tym, chciałabym móc decydować o tym, kto w przyszłości
                      dostanie do niego kluczyk
          • ewelina10 Re: 27 000!!! 10.03.04, 22:18
            em_em napisała:

> hihi - bo ponowne otwarcie było cichuuutkie, żeby nie budzić licha wink

A kogo zaliczasz do tego śpiącego licha ? Chyba mnie nie masz na myśli, bo ja
            zaraz idę spać.....
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka