ord 29.05.06, 19:00 OK - sprobuje raz jeszcze, zobaczymy czy jest zainteresowanie; na stronie pod znakiem zapytania sa sondaze - zaczynam zabawe. Jezeli ktos ma sugestie na tematy to prosze tutaj. Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
en.ej Re: Sondaze 29.05.06, 20:28 Poprosze o sondaz na temat konkursu fotograficznego. Czy jest zainteresowanie ta forma zabawy, czy okładamy na blizej nie okreslony czas? Odpowiedz Link
jutka1 Re: Sondaze 29.05.06, 20:33 en.ej napisał: > Poprosze o sondaz na temat konkursu fotograficznego. > Czy jest zainteresowanie ta forma zabawy, czy okładamy na blizej nie okreslony ********** Przepraszam za wtret, ale EnEj nie slucha porad )) Po raz kolejny pisze: Jesli juz chcesz polskie znaki, to pisz prosze wszedzie, a nie jedno slowo z polskimi, inne bez (patrz wyzej). (juz mnie nienawidzisz? )))) Odpowiedz Link
en.ej Re: Sondaze 29.05.06, 20:38 Juz na ten temat pisalam Zmienie klawiature to bedzie poprawnie. Podpowiedz: napisany post wysylam bez sprawdzania Odpowiedz Link
jutka1 Re: Sondaze 29.05.06, 20:43 en.ej napisał: > Juz na ten temat pisalam ********** Chwila nieuwagi, czy podpucha? ))))) Odpowiedz Link
jutka1 Re: Sondaze 29.05.06, 20:34 Plus bledy..... Qrde, spadam bo mi sie dostanie...... ;-D Odpowiedz Link
ewelina10 Re: Sondaze 29.05.06, 20:47 Nie "okładamy" ! nawet jeśli byłoby to wzajemne i przyjemne dla niektórych. Jutek daj czas (90 dni) nowemu adminowi, bo się spesza (zam) i zostaniemy oddani znowu w anonimowe ręca Odpowiedz Link
en.ej Re: Sondaze 29.05.06, 20:59 Obawiam się Ewelino, że Ord za skręcenie Jego wątku nie da mi 90-cio dniowej szansy Odpowiedz Link
ewelina10 Re: Sondaze 29.05.06, 21:02 Ord nie ma już innego wyjścia. Cugle zostały puszczone )) Odpowiedz Link
ord Re: Sondaze 29.05.06, 21:10 Buuuuuu... a juz myslalem ze az tyle ideii na nowe sondaze Ewelino - trzeba bylo klikac jak mialas okazje i nie byloby anonimowo Odpowiedz Link
ewelina10 Re: Sondaze 29.05.06, 22:18 Nie wszystkie przyjemności można mieć na raz. Trzeba sobie coś na deser zostawić Odpowiedz Link
mammaja Re: Sondaze 29.05.06, 23:13 To o czym w koncu jest ten watek, bo dopiero wrocilam i nie moge sie polapac? ) Odpowiedz Link
luiza-w-ogrodzie Re: Sondaze 30.05.06, 00:27 Marku, sondaze, ankiety, wywiady i inne dane analizuje w pracy, na forum przychodze sobie pogadac. Nie jestem wiec zainteresowana sondazami - ale moze inni sie wypowiedza? Odpowiedz Link
ord Re: Sondaze 30.05.06, 02:30 Fair enough - thanks; przynajmniej szczerze i na temat ) Odpowiedz Link
jutka1 Re: Sondaze 30.05.06, 09:31 No dobra, to na temat: Chodza sluchy po Warszawie, ze niedlugo Marcinkiewicz odejdzie, bo jest plasowany jako kandydat PiSu na Prezydenta Warszawy. No to ile dajemy panu premierowi? Dwa tygodnie? Miesiac? Dwa miesiace? Do konca kadencji? J. )) Odpowiedz Link
dha_tomciaj Re: Sondaze 30.05.06, 10:46 jutka1 napisała: > No dobra, to na temat: > Chodza sluchy po Warszawie, ze niedlugo Marcinkiewicz odejdzie, bo jest > plasowany jako kandydat PiSu na Prezydenta Warszawy. > No to ile dajemy panu premierowi? > Dwa tygodnie? > Miesiac? > Dwa miesiace? > Do konca kadencji? > to jesst wrózenie z fusów a nie sondaż). Sondaż 1: łapówki dajesz: czasami często wcale Sondaż 2: antykoncepcja: tabletka plaster prezerwatywa wcale Sondaż 3: Wypoczynek: góry morze jezioro w domu itp...itd)) rk. Odpowiedz Link
jutka1 Re: Sondaze 30.05.06, 11:00 Sondaz bada opinie, a opinie mozna miec w temacie, kiedy i czy w ogole Premier odejdzie - tak samo, jak sondaze badaja np. poziom optymizmu )) Ale moze byc i wrozenie z fusow, czemu nie ))* Odpowiedz Link
en.ej Re: Sondaze 30.05.06, 11:40 Dokladam do sondazu "fusiastego" Kto zostanie Prymasem Polski? Bp. - Stanislaw Dziwisz Abp.Gen. - Slawoj Glodz Bp. - Tadeusz Pieronek inny Odpowiedz Link
oktoberka Re: Sondaz w sprawie opinii o płci admina 30.05.06, 13:49 EnEj jest: a)kobietą b)mężczyzną c)żadne z powyższych To tylko w sprawie przybliżenia nas do rozwiązania tej fascynuuuuującej zagadki. )) O. Odpowiedz Link
dha_tomciaj Re: Sondaze 30.05.06, 17:07 en.ej napisał: > Nie zaczepiam, tylko popieram jak na obiektywnego admina przystało)) rk. Odpowiedz Link
en.ej Re: Sondaze 30.05.06, 17:58 dha_tomciaj napisała: >to jesst wrózenie z fusów a nie sondaż). jutka1 napisała: >Ale moze byc i wrozenie z fusow, czemu nie )) Biorac pod uwage te 2 mozliwosci, bardziej odpowiada mi definicja Jutki. Sondaz to nic innego jak badanie opini, a ta mamy na kazdy temat. Nawet fusow jak na obiektywnego admina przystało)) > rk. Ta opinia byla wyrazona przez en.ej i prosze jako taka oceniac Odpowiedz Link
ord Re: Sondaze 30.05.06, 18:29 Dzieki wszystkim za sugestie - bez popierania nikogo bede czesto je zmienial w zaleznosci od naplywu nowych ideii. Tak a propos juz jest nowy... Odpowiedz Link
ord Re: Sondaze 01.06.06, 16:38 Myslalem ze dam rade zajac sie chociaz sondazami (czasowo) ale nie. Znalazlem jednak kogos, kto przejmie ten mily obowiazek. Koniecznie, ale to koniecznie musicie pomoc w tworzeniu nowych pytan i odpowiedzi, poniewaz samo foruowanie nie jest wberw pozorom takie proste. Podkreslam raz jeszcze potrzebe partycypacji wszystkich - inaczej zabawa nie ma sensu. Ukony Odpowiedz Link
mammaja Re: Sondaze 01.06.06, 22:43 W sondazach jest tak, ze czesto proponowane odpowiedzi wcale mi nie pasuja. Dlatego sluszne jest dodawanie tego "inne" - bo inaczej trudno sie zalapac Odpowiedz Link
bodzio49 Re: Sondaze 01.06.06, 22:53 Od paru godzin nie moge sie dostac na stronę Marka. Czy to tylko ja tak mam? Odpowiedz Link
en.ej Re: Sondaze 01.06.06, 22:57 Bodzio, nie tylko Ty. Widocznie nowy ankieter cos kombinuje Odpowiedz Link
ord Re: Sondaze 02.06.06, 01:09 Alez tu nie ma zadnej tajemnicy i przepraszam ze nie zaznaczylem. Zajmnie sie tym Dan, ktora juz udowodnila prowadzac od dawna linki, ze nie ma problemow z pomoca. Dzieki jej, ale uwazam tez, ze o kazdy powinien jej pomoc. Odpowiedz Link
en.ej Re: Sondaze 02.06.06, 01:35 Ord nam chodzilo o strone. Nie działa ;-( Na temat ankietera była tylko taka sobie zartobliwa dywagacja Odpowiedz Link
ord Re: Sondaze 02.06.06, 02:06 Strona dziala, ale wczoraj mielismy bardzo silna burze nad Toronto (ostrzegano nawet przed tornado) i jeste wiele problemow z telekomunikacja; sa przerwy. Odpowiedz Link