29.05.06, 19:00
OK - sprobuje raz jeszcze, zobaczymy czy jest zainteresowanie; na stronie pod
znakiem zapytania sa sondaze - zaczynam zabawe. Jezeli ktos ma sugestie na
tematy to prosze tutaj.
Obserwuj wątek
    • en.ej Re: Sondaze 29.05.06, 20:28
      Poprosze o sondaz na temat konkursu fotograficznego.
      Czy jest zainteresowanie ta forma zabawy, czy okładamy na blizej nie okreslony czas?
      • jutka1 Re: Sondaze 29.05.06, 20:33
        en.ej napisał:

        > Poprosze o sondaz na temat konkursu fotograficznego.
        > Czy jest zainteresowanie ta forma zabawy, czy okładamy na blizej nie okreslony
        **********
        Przepraszam za wtret, ale EnEj nie slucha porad smile))
        Po raz kolejny pisze:
        Jesli juz chcesz polskie znaki, to pisz prosze wszedzie, a nie jedno slowo z
        polskimi, inne bez (patrz wyzej).

        (juz mnie nienawidzisz? wink))))
        • en.ej Re: Sondaze 29.05.06, 20:38
          Juz na ten temat pisalam wink
          Zmienie klawiature to bedzie poprawnie.
          Podpowiedz:
          napisany post wysylam bez sprawdzania wink
          • jutka1 Re: Sondaze 29.05.06, 20:43
            en.ej napisał:

            > Juz na ten temat pisalam wink
            **********
            Chwila nieuwagi, czy podpucha?
            wink)))))
            • en.ej Re: Sondaze 29.05.06, 20:47
              To pierwsze smile
              • jutka1 Re: Sondaze 29.05.06, 20:59
                en.ej napisał:

                > To pierwsze smile
                *********
                Podpucha big_grin
                • en.ej Re: Sondaze 29.05.06, 21:02
                  jutka1 napisała:
                  > Podpucha big_grin

                  Chwila nieuwagi wink
                  • jutka1 Re: Sondaze 29.05.06, 21:04
                    Yeah yeah yeah smile))))))))))))))))
      • jutka1 Re: Sondaze 29.05.06, 20:34
        Plus bledy.....

        Qrde, spadam bo mi sie dostanie......
        ;-D
      • ewelina10 Re: Sondaze 29.05.06, 20:47
        Nie "okładamy" ! nawet jeśli byłoby to wzajemne i przyjemne dla niektórych.

        Jutek daj czas (90 dni) nowemu adminowi, bo się spesza (zam) i zostaniemy
        oddani znowu w anonimowe ręca
        • en.ej Re: Sondaze 29.05.06, 20:59
          Obawiam się Ewelino, że Ord za skręcenie Jego wątku nie da mi 90-cio dniowej
          szansy wink
        • jutka1 Re: Sondaze 29.05.06, 20:59
          Dzisiaj napislam gdzies EnEj, ze ma 98 dni smile)))))
          • ewelina10 Re: Sondaze 29.05.06, 21:02
            Ord nie ma już innego wyjścia. Cugle zostały puszczone smile))
        • ord Re: Sondaze 29.05.06, 21:10
          Buuuuuu... a juz myslalem ze az tyle ideii na nowe sondaze sad
          Ewelino - trzeba bylo klikac jak mialas okazje i nie byloby anonimowo wink
          • ewelina10 Re: Sondaze 29.05.06, 22:18
            Nie wszystkie przyjemności można mieć na raz. Trzeba sobie coś na deser
            zostawić wink
            • mammaja Re: Sondaze 29.05.06, 23:13
              To o czym w koncu jest ten watek, bo dopiero wrocilam i nie moge sie polapac? smile)
    • en.ej Re: Sondaze 29.05.06, 23:16
      Najkrocej to chodzi o sugestie dotyczace sondazy smile
    • luiza-w-ogrodzie Re: Sondaze 30.05.06, 00:27
      Marku, sondaze, ankiety, wywiady i inne dane analizuje w pracy, na forum
      przychodze sobie pogadac. Nie jestem wiec zainteresowana sondazami - ale moze
      inni sie wypowiedza?
      • ord Re: Sondaze 30.05.06, 02:30
        Fair enough - thanks; przynajmniej szczerze i na temat wink)
    • jutka1 Re: Sondaze 30.05.06, 09:31
      No dobra, to na temat:
      Chodza sluchy po Warszawie, ze niedlugo Marcinkiewicz odejdzie, bo jest
      plasowany jako kandydat PiSu na Prezydenta Warszawy.
      No to ile dajemy panu premierowi?
      Dwa tygodnie?
      Miesiac?
      Dwa miesiace?
      Do konca kadencji?

      J. smile))
      • dha_tomciaj Re: Sondaze 30.05.06, 10:46
        jutka1 napisała:

        > No dobra, to na temat:
        > Chodza sluchy po Warszawie, ze niedlugo Marcinkiewicz odejdzie, bo jest
        > plasowany jako kandydat PiSu na Prezydenta Warszawy.
        > No to ile dajemy panu premierowi?
        > Dwa tygodnie?
        > Miesiac?
        > Dwa miesiace?
        > Do konca kadencji?
        >
        to jesst wrózenie z fusów a nie sondażsmile).
        Sondaż 1:
        łapówki dajesz:
        czasami
        często
        wcale

        Sondaż 2:
        antykoncepcja:
        tabletka
        plaster
        prezerwatywa
        wcale

        Sondaż 3:
        Wypoczynek:
        góry
        morze
        jezioro
        w domu

        itp...itdwink))
        rk.
        • jutka1 Re: Sondaze 30.05.06, 11:00
          Sondaz bada opinie, a opinie mozna miec w temacie, kiedy i czy w ogole Premier
          odejdzie - tak samo, jak sondaze badaja np. poziom optymizmu smile))
          Ale moze byc i wrozenie z fusow, czemu nie wink))*
          • en.ej Re: Sondaze 30.05.06, 11:40
            Dokladam do sondazu "fusiastego" wink
            Kto zostanie Prymasem Polski?
            Bp. - Stanislaw Dziwisz
            Abp.Gen. - Slawoj Glodz
            Bp. - Tadeusz Pieronek
            inny
            • jutka1 Re: Sondaze 30.05.06, 11:50
              Co sie zaczepiasz (zam. ;-D) ? wink)))))
              • en.ej Re: Sondaze 30.05.06, 12:00
                Nie zaczepiam, tylko popieram tongue_out
                • jutka1 Re: Sondaze 30.05.06, 12:06
                  Czemu do mnie ciagle jezor wywalasz??? wink))
                  ;-PPP
                  • oktoberka Re: Sondaz w sprawie opinii o płci admina 30.05.06, 13:49
                    EnEj jest:
                    a)kobietą
                    b)mężczyzną
                    c)żadne z powyższych


                    To tylko w sprawie przybliżenia nas do rozwiązania tej fascynuuuuującej
                    zagadki.
                    wink))
                    O.
                • dha_tomciaj Re: Sondaze 30.05.06, 17:07
                  en.ej napisał:

                  > Nie zaczepiam, tylko popieram tongue_out

                  jak na obiektywnego admina przystałowink))
                  rk.
                  • en.ej Re: Sondaze 30.05.06, 17:58
                    dha_tomciaj napisała:

                    >to jesst wrózenie z fusów a nie sondażsmile).

                    jutka1 napisała:
                    >Ale moze byc i wrozenie z fusow, czemu nie wink))

                    Biorac pod uwage te 2 mozliwosci, bardziej odpowiada mi definicja Jutki.
                    Sondaz to nic innego jak badanie opini, a ta mamy na kazdy temat.
                    Nawet fusow wink

                    jak na obiektywnego admina przystałowink))
                    > rk.
                    Ta opinia byla wyrazona przez en.ej i prosze jako taka oceniac smile
                  • ord Re: Sondaze 30.05.06, 18:29
                    Dzieki wszystkim za sugestie - bez popierania nikogo bede czesto je zmienial w
                    zaleznosci od naplywu nowych ideii. Tak a propos juz jest nowy...
    • ord Re: Sondaze 01.06.06, 16:38
      Myslalem ze dam rade zajac sie chociaz sondazami (czasowo) ale nie. Znalazlem
      jednak kogos, kto przejmie ten mily obowiazek. Koniecznie, ale to koniecznie
      musicie pomoc w tworzeniu nowych pytan i odpowiedzi, poniewaz samo foruowanie
      nie jest wberw pozorom takie proste. Podkreslam raz jeszcze potrzebe
      partycypacji wszystkich - inaczej zabawa nie ma sensu.

      Ukony
      • mammaja Re: Sondaze 01.06.06, 22:43
        W sondazach jest tak, ze czesto proponowane odpowiedzi wcale mi nie pasuja.
        Dlatego sluszne jest dodawanie tego "inne" - bo inaczej trudno sie zalapac smile
        • bodzio49 Re: Sondaze 01.06.06, 22:53
          Od paru godzin nie moge sie dostac na stronę Marka. Czy to tylko ja tak mam?
          • en.ej Re: Sondaze 01.06.06, 22:57
            Bodzio, nie tylko Ty.
            Widocznie nowy ankieter cos kombinuje wink
            • jutka1 Re: Sondaze 01.06.06, 22:59
              Ja tez nie moge.
              Ergo: nie jestem nowym ankieterem smile
              • en.ej Re: Sondaze 01.06.06, 23:00
                Mnie ten zaszczyt tez ominal wink
                • ewelina10 Re: Sondaze 01.06.06, 23:01
                  Sabotaż ?
                  • en.ej Re: Sondaze 01.06.06, 23:04
                    Alez, skad smile
                    Mna kieruje tylko ciekawosc wink
              • ord Re: Sondaze 02.06.06, 01:09
                Alez tu nie ma zadnej tajemnicy i przepraszam ze nie zaznaczylem. Zajmnie sie
                tym Dan, ktora juz udowodnila prowadzac od dawna linki, ze nie ma problemow z
                pomoca. Dzieki jej, ale uwazam tez, ze o kazdy powinien jej pomoc.
                • en.ej Re: Sondaze 02.06.06, 01:35
                  Ord nam chodzilo o strone.
                  Nie działa ;-(
                  Na temat ankietera była tylko taka sobie zartobliwa dywagacja smile
                  • ord Re: Sondaze 02.06.06, 02:06
                    Strona dziala, ale wczoraj mielismy bardzo silna burze nad Toronto (ostrzegano
                    nawet przed tornado) i jeste wiele problemow z telekomunikacja; sa przerwy.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka