Dodaj do ulubionych

A long long time ago...

27.05.07, 23:28

było sobie forum...były dyskusje, konkursy fotograficzne, etc.

Wprawdzie słodyczy nie brakuje ale gdzie np. chłopy...siła wzajemnego
przyciągania ?
Gdzie to wszystko ?
O się stało ?

...a może tak ma być ?

Enjoy it !
Obserwuj wątek
    • mammaja Re: A long long time ago... 27.05.07, 23:30
      Witaj Sky! A gdzie ty sie podziales?
    • joujou Re: A long long time ago... 27.05.07, 23:36
      Jasny gwint(czy jak to było) już miałam wyłączyć,a tu...
      duch Skaya się pojawił smile)
      No wyciszyło się jak znikłeś,jak dla mnie to nawet za bardzo,
      nie ma się z kim droczyć.
      Witaj,gdzieżeś się podziewał?
      • joujou Re: A long long time ago... 27.05.07, 23:41
        Gadaj Sky,co u Ciebie? Poczytam jutro,bo mnie
        za chwilę stąd wyniosą.
      • skynews Re: A long long time ago... 27.05.07, 23:41

        Witajcie MM & Joujou smile
        Podróżować trochę musiałem.
        Poza tym unikałem komputera jak tylko mogłem - ograniczyłem się tylko do spraw
        zawodowych - niekiedy już nie moglem wpatrywać się w monitor.


        Enjoy it !
        • mammaja Re: A long long time ago... 28.05.07, 00:14
          No to wroc i tchnij nowego ducha w to babskie forum smile jakos nam panowie
          znikneli, co z zalem stwierdzam...Nawet Bodzio z rzadka zaglada, Zbychu gdzies
          przepadl, nie wspominajac juz innych...
          • dan8 Re: A long long time ago... 28.05.07, 06:25
            Odpowiedz jest prosta ,zabraklo Ciebie Skay.
            • ewelina10 Re: A long long time ago... 28.05.07, 08:21
              I tak trzeba, czasami odpoczynek się należy od monitora, ale Sky na litość
              niebieską czemu to musiało trwać aż tak długo ? Dokuczliwy jest ten brak pułci
              (zam) męskiej na forum sad
              --
              Ew.
              • oqo Re: A long long time ago... 28.05.07, 14:20
                a ja tam tylko sobie po.cichu smile kontroluję przebieg w(y)padków na bieżąco smile
                • mammaja Re: A long long time ago... 28.05.07, 14:36
                  A nie moglbys czasem "dac glos" ????
                  • lablafox Re: A long long time ago... 29.05.07, 12:11
                    Witaj Niebiański , podróżując tu i tam , nie widziałeś czasami gdzies
                    Antyprotona?
                    • mammaja Re: A long long time ago... 29.05.07, 12:45
                      Nieobecnosc Bodzia zostala usprawiedliwiona i dostalismy piekne fotki w ramach
                      rekompensaty smile))
                      • verbena1 Re: A long long time ago... 29.05.07, 12:49
                        Witaj Sky, nawet ja sie za Toba stesknilamsmile)
                        Opowiadaj gdzie Cie losy nosily.
                • mantra1 Re: A long long time ago... 29.05.07, 14:23
                  oqo napisał:

                  > a ja tam tylko sobie po.cichu smile kontroluję przebieg w(y)padków na bieżąco smile
                  ****
                  Podobnie, jak ja, chociaż nie jestem ta "peć" smile)
                  • skynews Re: A long long time ago... 13.06.07, 23:24

                    Dzieki za pamiecsmile
                    Antyprotona niestety nie spotkałem - szkoda.

                    Właśnie się zastanawiam co zrobić żeby nasze forum nie było najgłupsze w necie
                    abo inaczej - żeby było znowu interesujące i żeby było sielsko oraz żeby
                    cenzorom-adminkom można było skutecznie powiedzieć "NIE".

                    Pełnia lata ale to nie znaczy ze trzeba robić od rana do wieczora za glebogryzarki.
                    Jakaś erotyka musi być...pełnia lata przecież...słońce pobudza hormony i
                    stymuluje do...kontaktów bezpośrednich...

                    Zróbmy jakąś forumową imprezkę jak w dawnych dobrych czasach - nie wierze żeby
                    forum się aż tak postarzało - jestem urodzonym optymistą:
                    "Bądź moim natchnieniem...
                    Improwizacją kolorową rządź,
                    ekranizacją moich marzeń bądź...
                    Więc bądź moją muzą
                    bądź mi blondyneczką niedużą.
                    (Andrzej Zaucha - "Bądź moim natchnieniem")

                    Enjoy it !
                    • ada296 Sky i Oqo 14.06.07, 23:53
                      buziaki smile
                      • skynews Re: Sky i Oqo 15.06.07, 00:22

                        Odwzajemniam i dostajesz podwójniesmile
                        Mam propozycje...
                        • ada296 Re: Sky i Oqo 15.06.07, 00:31
                          propozycję ?
                          powiadasz ?
                          jaką?
                          • skynews Re: Sky i Oqo 15.06.07, 00:35

                            Ada,
                            no jak to jaką...Słonko,
                            przecież mnie znasz doskonale...

                            Enjoy it !
                            • skynews Re: Sky i Oqo 15.06.07, 01:29

                              Słonko...
                              no gdzie zniknęłaś ?

                              Enjoy it !
                              • ada296 Sky 16.06.07, 00:14
                                tu Słonko smile
                                • skiela1 Re: Sky 16.06.07, 01:17
                                  ada296 napisała:

                                  > tu Słonko smile

                                  Juz tu??smile)
                                  Dopiero w S@lonie Cie widzialamtongue_out
                                  albo mi sie juz dwoitongue_outtongue_out
                                • skynews Re: Sky 20.06.07, 01:19

                                  Ada,
                                  nie znikaj,
                                  nie bądź taka tajemnicza...

                                  Enjoy it !

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka