skynews 27.05.07, 23:28 było sobie forum...były dyskusje, konkursy fotograficzne, etc. Wprawdzie słodyczy nie brakuje ale gdzie np. chłopy...siła wzajemnego przyciągania ? Gdzie to wszystko ? O się stało ? ...a może tak ma być ? Enjoy it ! Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
mammaja Re: A long long time ago... 27.05.07, 23:30 Witaj Sky! A gdzie ty sie podziales? Odpowiedz Link
joujou Re: A long long time ago... 27.05.07, 23:36 Jasny gwint(czy jak to było) już miałam wyłączyć,a tu... duch Skaya się pojawił ) No wyciszyło się jak znikłeś,jak dla mnie to nawet za bardzo, nie ma się z kim droczyć. Witaj,gdzieżeś się podziewał? Odpowiedz Link
joujou Re: A long long time ago... 27.05.07, 23:41 Gadaj Sky,co u Ciebie? Poczytam jutro,bo mnie za chwilę stąd wyniosą. Odpowiedz Link
skynews Re: A long long time ago... 27.05.07, 23:41 Witajcie MM & Joujou Podróżować trochę musiałem. Poza tym unikałem komputera jak tylko mogłem - ograniczyłem się tylko do spraw zawodowych - niekiedy już nie moglem wpatrywać się w monitor. Enjoy it ! Odpowiedz Link
mammaja Re: A long long time ago... 28.05.07, 00:14 No to wroc i tchnij nowego ducha w to babskie forum jakos nam panowie znikneli, co z zalem stwierdzam...Nawet Bodzio z rzadka zaglada, Zbychu gdzies przepadl, nie wspominajac juz innych... Odpowiedz Link
dan8 Re: A long long time ago... 28.05.07, 06:25 Odpowiedz jest prosta ,zabraklo Ciebie Skay. Odpowiedz Link
ewelina10 Re: A long long time ago... 28.05.07, 08:21 I tak trzeba, czasami odpoczynek się należy od monitora, ale Sky na litość niebieską czemu to musiało trwać aż tak długo ? Dokuczliwy jest ten brak pułci (zam) męskiej na forum -- Ew. Odpowiedz Link
oqo Re: A long long time ago... 28.05.07, 14:20 a ja tam tylko sobie po.cichu kontroluję przebieg w(y)padków na bieżąco Odpowiedz Link
mammaja Re: A long long time ago... 28.05.07, 14:36 A nie moglbys czasem "dac glos" ???? Odpowiedz Link
lablafox Re: A long long time ago... 29.05.07, 12:11 Witaj Niebiański , podróżując tu i tam , nie widziałeś czasami gdzies Antyprotona? Odpowiedz Link
mammaja Re: A long long time ago... 29.05.07, 12:45 Nieobecnosc Bodzia zostala usprawiedliwiona i dostalismy piekne fotki w ramach rekompensaty )) Odpowiedz Link
verbena1 Re: A long long time ago... 29.05.07, 12:49 Witaj Sky, nawet ja sie za Toba stesknilam) Opowiadaj gdzie Cie losy nosily. Odpowiedz Link
mantra1 Re: A long long time ago... 29.05.07, 14:23 oqo napisał: > a ja tam tylko sobie po.cichu kontroluję przebieg w(y)padków na bieżąco **** Podobnie, jak ja, chociaż nie jestem ta "peć" ) Odpowiedz Link
skynews Re: A long long time ago... 13.06.07, 23:24 Dzieki za pamiec Antyprotona niestety nie spotkałem - szkoda. Właśnie się zastanawiam co zrobić żeby nasze forum nie było najgłupsze w necie abo inaczej - żeby było znowu interesujące i żeby było sielsko oraz żeby cenzorom-adminkom można było skutecznie powiedzieć "NIE". Pełnia lata ale to nie znaczy ze trzeba robić od rana do wieczora za glebogryzarki. Jakaś erotyka musi być...pełnia lata przecież...słońce pobudza hormony i stymuluje do...kontaktów bezpośrednich... Zróbmy jakąś forumową imprezkę jak w dawnych dobrych czasach - nie wierze żeby forum się aż tak postarzało - jestem urodzonym optymistą: "Bądź moim natchnieniem... Improwizacją kolorową rządź, ekranizacją moich marzeń bądź... Więc bądź moją muzą bądź mi blondyneczką niedużą. (Andrzej Zaucha - "Bądź moim natchnieniem") Enjoy it ! Odpowiedz Link
skynews Re: Sky i Oqo 15.06.07, 00:22 Odwzajemniam i dostajesz podwójnie Mam propozycje... Odpowiedz Link
skynews Re: Sky i Oqo 15.06.07, 00:35 Ada, no jak to jaką...Słonko, przecież mnie znasz doskonale... Enjoy it ! Odpowiedz Link
skiela1 Re: Sky 16.06.07, 01:17 ada296 napisała: > tu Słonko Juz tu??) Dopiero w S@lonie Cie widzialam albo mi sie juz dwoi Odpowiedz Link
skynews Re: Sky 20.06.07, 01:19 Ada, nie znikaj, nie bądź taka tajemnicza... Enjoy it ! Odpowiedz Link