k60 25.03.08, 09:17 miło mi będzie jak uśmiechniecie sie do mnie w ten poświateczny wtorek i pozwolicie pobyc tu troszkę Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
fedorczyk4 Re: Witam wszystkich, 25.03.08, 09:41 Witaj poswiatecznie i generalnie. Bywaj i pisuj do woli, albo jeszcze i wiecej)))) Odpowiedz Link
zak-1 Re: Witam wszystkich, 25.03.08, 10:50 Cześć .Mam jeszcze dzisiaj urlop- cale szczęscie , bo po tym swiątecznym obżarstwie,jestem do niczego . Najgorsze jest to , ze człowiek nie umie sobie odmowić tych dobroci .A moim nałogiem są słodycze - w każdej postaci)))I nie umiem z tym nałogiem zerwać. Z papierosami sie udało , ze słodyczami nie -śmieszne co? Odpowiedz Link
40plus Re: Witam wszystkich, 25.03.08, 11:18 Miło, że dołączyłaś do naszego grona. Mam nadzieję, że będziesz się tu dobrze bawiła. Nie tylko pozwalamy, ale z uśmiechem od ucha do ucha, zapraszamy do dyskusji. Odpowiedz Link
oktoberka Re: Witam wszystkich, 25.03.08, 13:13 k60 napisała: > miło mi będzie jak uśmiechniecie sie do mnie w ten poświateczny > wtorek juś.... O. Odpowiedz Link
k60 Re: Witam wszystkich, 25.03.08, 15:22 no to pasuje odwzajemnic , pozdrawiam wszystkich i dziekuje za milutkie slowa i zabojcze usmiechy ))) Odpowiedz Link
dado11 Re: Witam wszystkich, 25.03.08, 20:31 Cześć k60))) uśmiecham się do ciebie wesoło)) wpadaj i pisz, to jeszcze nikomu nie zaszkodziło! zapraszam, D. Odpowiedz Link
luiza-w-ogrodzie Witaj k60 25.03.08, 22:26 k60 napisała: > miło mi będzie jak uśmiechniecie sie do mnie w ten poświateczny > wtorek i pozwolicie pobyc tu troszkę To otwarte forum, nie trzeba pytac o pozwolenie :o) Usmiecham sie do Ciebie w te poswiateczna srode. Napisz cos o sobie, zebysmy mieli jakies wyobrazenie o dopiero co poznanej osobie. Jutka, co sie stalo z kanapa do wyzalania sie? Luiza-w-Ogrodzie .¸¸><(((º>¸¸.·´¯`·.¸¸><(((º> Australia-uzyteczne linki Odpowiedz Link
monia.i Re: Witaj k60 25.03.08, 23:01 Też witam i uśmiecham się - )) Ktoś nam dmuchnął taką fajną, przydatną kanapę??? Odpowiedz Link
jutka1 Re: Witaj k60 25.03.08, 23:48 Tez witam kanape trzymala w garsci Verbenka. Jonicniwim, josemcisto )))))) Odpowiedz Link
luiza-w-ogrodzie Verbeeeenaaaa, wstaw kanape! 25.03.08, 23:50 Verbeeeenaaaa, wstaw kanape! Mam narzute z nowozelandzkiej welny i cztery lniane poduszki z jedwabnymi wstawkami - przydadza sie? Luiza-w-Ogrodzie .¸¸><(((º>¸¸.·´¯`·.¸¸><(((º> Australia-uzyteczne linki Odpowiedz Link
mammaja Re: Verbeeeenaaaa, wstaw kanape! 26.03.08, 20:32 Luizo, ty tez mozesz wstawic kanape, jak masz takie komforty! Bardzo sie przyda! Odpowiedz Link
lablafloks Re: Witaj k60 27.03.08, 10:37 Też witam. Baw sie dobrze i bądź aktywna/y? Powiedz nam coś o sobie.Kiedyś był u nas taki miły zwyczaj - choćby skąd jesteś. Odpowiedz Link
k60 Re: Witaj k60 28.03.08, 22:08 no wszystko jest w wizytowce, a pozatym jakos nie lubie mowic o sobie Odpowiedz Link
monia.i Re: Witaj k60 29.03.08, 00:12 Sporą część mojego ulubionego, dziecięcego księgozbioru mam na jednej z półek - i chętnie do nich czasem zaglądam - więc są my już dwie takie z infantylnymi upodobaniami )) Odpowiedz Link
k60 Re: Witaj k60 29.03.08, 13:02 naprawde lubie czytac bajki, basnie a ostatnio po raz drugi czytam Przygody Mikołajka, to cos dla mnie , wiem, ze to moze troche niepowazne ale nie bede klamac, ze rozczytuje sie w jakis klasyce skoro tego nie robie, milo , ze ktos lubi to samo co ja Odpowiedz Link
lablenka_x Re: Witaj k60 29.03.08, 13:48 k60 napisała: > no wszystko jest w wizytowce, a pozatym jakos nie lubie mowic o > sobie Doczytałam. Dla mnie takie umiejscowienie jest ważne. Lx Odpowiedz Link
malpa-w-czerwonym1 Re: Witam wszystkich, 28.03.08, 22:56 Ale te "60" w nicku to chyba nie wiek ( ani rok urodzenia) - bo coś mi na to nie wyglądasz.Witam Cię znad morza... Odpowiedz Link
k60 Re: Witam wszystkich, 29.03.08, 13:05 no powiedzy , ze literka k to pierwsza literka mojego nazwiska a 60 to waga, co wklepalam przy rejestracji było juz zajete wiec po najmniejeszej linii oporu, zero wysilku intelektualnego i powiedzmy fantazji -wyszło cos tak bezbarwnego, trudno się zorientowac z kim ma sie do czynienia Odpowiedz Link