14.11.05, 08:57
Witam moglibyscie mi polecic kilka najlepszych ksiazek Agathy Christie?
Obserwuj wątek
    • gocha221 Re: Co wybrac 14.11.05, 09:52
      cięzko się aż zdecydować, tyle jest ciekawych powiesci i opowiadań.
      Jeśłi nic nie czyatłaś (eś) to nie zaczynaj od ksiązek z Tuppence i Tommym.
      Ja polecam Ci "morderstwo odbedzie się" moim zdaniem najlepsza powieść Christie
      (tu wystepuje panna Marple).
      Polecam tez powiesci z Poirot: Piec małych swinek, Pani McGinty nie
      żyje,Entliczek, pentliczek,Niemy świadek(bardzo lubię),Tajemnicza historia w
      Styles (pierwsza historia z poirot, więc może od tego zacznij:-).
      Z pnną Marple , oprocz pierwszej pleconej powieści, warto przeczytać:Kieszeń
      pełna żyta,4.50 z Paddington, Morderstwo na plebanii.
      Tai własciwe to warto wsyztko, ale to co wymieniłam uważam za ta bardziej udana
      częśc twórczości:-)
      Dobre na początek:-)Miłego czytania:-)
      • gocha9205 Re: Co wybrac 14.11.05, 21:38
        A ja to bym Ci poleciła z pewnością "Morderstwo w Orient Ekspresie", "Pięć
        małych świnek" i powieść, którą ja przeczytałam jako pierwszą (a było to
        całkiem niedawno)czyli "Słonie maja dobrą pamięć"

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka