abprall Re: ____________________pat______________________ 27.08.05, 16:53 gdy spier'dolony gambit to i mat... pzdr z mar.woj. -------------- pieprzone cywile Odpowiedz Link Zgłoś
jaceq Re: ____________________pat______________________ 27.08.05, 17:15 Iiiiieeeeetam, jaki pat? Szachy na szesnastopolowej (4x4) szachownicy. _____________________________ "Bóg. Ojczyzna. Honorarium." Odpowiedz Link Zgłoś
aquanet Re: ____________________pat______________________ 27.08.05, 17:22 jaceq napisał: > > Iiiiieeeeetam, jaki pat? Szachy na szesnastopolowej (4x4) szachownicy. > _____________________________ > "Bóg. Ojczyzna. Honorarium." a ja myślałam że chcial napisać "patience" i się zaciął ... Odpowiedz Link Zgłoś
patience Re: Wy mi dajcie spokoj z powaznymi sprawami 27.08.05, 18:27 bo mam tutaj sprawe dramatyczna, kwit taki nudny, ze nad nim sama zasypiam i go juz kompletnie przestalam rozumiec, w tej chwili jest tego 24 strony i konca nie widac. Aktualnie stac mnie co najwyzej na dorywcze pitu pitu w ramach przerwy, byle nie bylo jętelektualnie, bo nie wyrabiam. Odpowiedz Link Zgłoś
aquanet Re: Wy mi dajcie spokoj z powaznymi sprawami 27.08.05, 18:50 patience napisała: > bo mam tutaj sprawe dramatyczna, kwit taki nudny, ze nad nim sama zasypiam i go > juz kompletnie przestalam rozumiec, w tej chwili jest tego 24 strony i konca ni > e > widac. Aktualnie stac mnie co najwyzej na dorywcze pitu pitu w ramach przerwy, > byle nie bylo jętelektualnie, bo nie wyrabiam. Duchem jestem z Tobą, pracuj, pracuj aquanet Odpowiedz Link Zgłoś
haszo Re: ____________________pat______________________ 29.08.05, 02:03 spadaj zdzieciniały spamerze, rzygać się chce jak PATrze na te twoje wypociny. Odpowiedz Link Zgłoś
hasz0 _________"spadaj" krzyczy a podnosi___________cbdo 29.08.05, 08:26 tchórzliwa gnida napisała: > spadaj zdzieciniały spamerze, rzygać się chce jak PATrze na te twoje wypociny. Odpowiedz Link Zgłoś