rybka002
31.10.04, 23:52
Dziewczyny mam pytanie jak to jest z tą pierwszą dobą po cesarce przy tych
dwóch znieczuleniach. Konkretnie chodzi mi o poruszanie głową i karmienie
dzidziusia. Czy przy zewnątrzoponowym można się poruszać na łóżku- chodzi mi
o karmienie na boku? Pozdrawiam