wiktor_l 29.01.04, 09:24 Dobrze że nikomu nic nie zrobił! serwisy.gazeta.pl/kraj/1,34309,1890087.html Wiktor Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
lexus400 Re: Ale artysta:)) 29.01.04, 10:24 ...miał też dużo szczęścia, że obyło się bez ofiar ale finansowo będzie go bolało:)) Miałem już podobny przypadek, zjechałem na parking przy autostradzie w Niemczech przymknąć oko na chwilę, zdrzemnąłem się i obudził mnie łomot gniecionej blachy, wystraszyłem się bo w pierwszej chwili pomyślałem, że zasnąłem za kierownicą ale okazało się, że właśnie TIR zjechał też aby się przespać i nie zabezpieczył auta a samochód powoli zjeżdżał i na odcinku około 80 m rozpędził się do takiej prędkości, że sprasował mi pół kufra Volvo 760. Pzdr. Odpowiedz Link