typson
01.11.11, 20:30
Widziałem z balkonu na ścieżce podejścia. Bardzo dziwny widok, niska, plaska scieżka podejscia i brak podwozia.
We wszystkim najbardziej zabawne było TVN24 które nie raczylo sprawdzic prognozy pogody i stalo nie z tej strony pasa. Ja natomiast mialem za malo czasu zeby skoczyć na swoj punkt obserwacyjny, gdzie czasem z synem jezdzimy :)
Szacun i tyle