krakus.mp
12.03.15, 21:53
moto.wp.pl/kat,55194,title,Clarkson-zaluje-tego-co-sie-stalo-Czy-to-wystarczy,wid,17339201,wiadomosc.html
Kiedyś TG uważałem za jeden z najlepszych programów motoryzacyjnych emitowanych w polskiej tv. Obecnie, nie mogę tego powiedzieć, bo ostatnie serie stały się nadwyraz głupie.
Czasem się zdarzy, że prezenterzy przetestują jakąś fajną furkę, ale w każdym odcinku znajdzie się coś, co ma za zadanie wypełnienie czasu emisji. Coś idiotycznego, typu " jak zrobić idiotę z Hammonda czy Maya. Oczywiście głównym bohaterem jest idiota Jerremi C.
Dla mnie, to on zawsze był nadętym, wulgarnym gwiazdorem, o wyglądzie sfilcowanego pudla.