14.02.05, 22:09
Dzięki stary za zaproszenie do galerii.
Wo_bi i ja jako muzealne eksponaty.:)))))))
Dobre sobie.
Pzdr.
PS.
Szkoda że ja tobie fotki nie ciachnąłem.:((
Obserwuj wątek
    • cracovian Bialy Garbus... 15.02.05, 01:53
      Ta Warszawa za Krakusem jest po prostu super. Ciezka forse za taki woz bym
      zaplacil :-) Czy te samochody sa w 100% odrestaurowane, tzn. na ulice nimi
      mozna wyjechac?
      • marekatlanta71 Re: Bialy Garbus... 15.02.05, 01:58
        Moj kolega dawno, dawno temu jezdzil tylko Warszawami. Kupowal sobie Warszawe za
        na chodzie jakies smieszne pieniadze i jezdzil az umarla. Jak juz umarla to ja
        porzucal tam gdzie umarla i kupowal nastepna. Zwykle mial 2-3 Warszawy zeby co
        pomniejsze naprawy wykonywac bez porzucania. Szkodnik...
    • sherlock_holmes Re: DO SH. 15.02.05, 17:59
      Spoko, miejmy nadzieję, że następne spotkanie forumowe dojdzie do skutku (miejsce już mamy ustalone, prawda? :) )

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka