krakus.mp 14.02.05, 22:09 Dzięki stary za zaproszenie do galerii. Wo_bi i ja jako muzealne eksponaty.:))))))) Dobre sobie. Pzdr. PS. Szkoda że ja tobie fotki nie ciachnąłem.:(( Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
cracovian Bialy Garbus... 15.02.05, 01:53 Ta Warszawa za Krakusem jest po prostu super. Ciezka forse za taki woz bym zaplacil :-) Czy te samochody sa w 100% odrestaurowane, tzn. na ulice nimi mozna wyjechac? Odpowiedz Link
marekatlanta71 Re: Bialy Garbus... 15.02.05, 01:58 Moj kolega dawno, dawno temu jezdzil tylko Warszawami. Kupowal sobie Warszawe za na chodzie jakies smieszne pieniadze i jezdzil az umarla. Jak juz umarla to ja porzucal tam gdzie umarla i kupowal nastepna. Zwykle mial 2-3 Warszawy zeby co pomniejsze naprawy wykonywac bez porzucania. Szkodnik... Odpowiedz Link
sherlock_holmes Re: DO SH. 15.02.05, 17:59 Spoko, miejmy nadzieję, że następne spotkanie forumowe dojdzie do skutku (miejsce już mamy ustalone, prawda? :) ) Odpowiedz Link