Dodaj do ulubionych

Czy wydra wygra

21.10.05, 14:34
cos sondaze nie wygladaja najlepiej z punku widzenia mojego (i Tuska)

Do dziela leniuchy - macie isc i zaglosowac. I rodzine i znajomych tez namowic!
Obserwuj wątek
    • mejson.e Wygra ! :((( 21.10.05, 22:30
      Jeśli nie obudzimy wszystkich kumpli, szwagrów, wujków, którzy zmęczeni
      skandalami i nudną kampanią wyborczą nie mają ochoty na przejście paru kroków do
      lokalu wyborczego - to Kaczyński na pewno wygra.

Pójdą głosować dewotki Rydzyka, pójdą zwolennicy urawniłowki w biedzie, chcący
      postawić się ruskom i szkopom, przeciwnicy "państwa dla bogatych".

A zwolennicy umiarkowania, wolności gospodarczej i ograniczania władzy
      urzędników - wyśpią się do południa, włączą DVD, odpalą kompa i będą mocno
      zdziwieni, że głupi wybrali Kaczora.
      Bo mądrzy myślli, że Donald już wybrany i nie chciało im się ruszyć du.y z domu...

Jeszcze nigdy nie opuściłem wyborów i nie zrobię tego teraz, choć jak nigdy nie
      jestem przekonany do żadnego z kandydatów.

Nie zagłosuję na Tuska!
      Zagłosuję przeciw Kaczyńskiemu...

Pozdrawiam,
      Mejson
      --
      Automobil
      Forum pozytywnie zakręconych automaniaków.
      • krakus.mp Re: Wygra ! :((( 22.10.05, 00:36
        Wiecie qrwa co?
        Ja już naprawdę nie wiem na jakiego typa mam głosować. Jak wysłuchałem kaczki
        na żywo w telewizorni, to postanowiłem jemu dać swój mandat zaufania.
        Jest prawnikiem i ma więcej doświadczenia od Tuska w wielu sprawach.A to że
        jest mały, to jego problem.
        Chyba zagłosuje na Kaczyńskiego.
          • lewarek5 Re: Wygra ! :((( 22.10.05, 12:42
            .. nie moge glosowac, nie to obywatelstwo ,gdybym jednak mógl -
            zaglosowalbym na Kaczynskiego , jego jedynym "minusem" jest imie jego ..
            ale latwiej i dla narodu taniej bedzie z Lecha Donalda zrobic - occek Rydzyk
            go przechrzci - ZA DARMO .
            • franek-b Re: Wygra ! :((( 22.10.05, 21:02
              > .. nie moge glosowac, nie to obywatelstwo ,gdybym jednak mógl -
              > zaglosowalbym na Kaczynskiego , jego jedynym "minusem" jest imie jego ..
              > ale latwiej i dla narodu taniej bedzie z Lecha Donalda zrobic - occek Rydzyk
              > go przechrzci - ZA DARMO .

Smieszne to nie jest, zwazywszy, ze to nam tu przyjdzie sie z tym gnomem uzerac
              jak wygra... Kaczynski to socjal, uwielbia rozdawac nie swoje pieniadze. NIE
              dla tych zlodziei.
              • frax1 Re: Wygra ! :((( 23.10.05, 00:56
                Chciałem się powstrzymać ale nie mogę....
                Kaczor i prezydent? To nie pasuje... brak ogłady w stosunkach zagranicznych. Z
                siekierką na Moskwę... fajnie dla wyborców, gorzej dla tych co zarabają na życie
                handlując ze wschodem. Dajmy spokój socjalnej opiece państwa i obciążeniom
                podatkowym. Dajmy ludziom pracować na swój dobrobyt, a za tym przyjdzie
                utrzymanie tym co teraz wyciągają ręce po zasiłek.
                Pozdrawiam
                  • lewarek5 Re: Wygra ! :((( 23.10.05, 12:38
                    sherlock_holmes 23.10.05, 11:09

Byłem, głosowałem i troche jestem podłamany. Najwięcej moherowych beretów - coś
                    mi wizja państwa autokratycznego
                    sie jawi :(

Marnych złodziei wieszamy, tych najlepszych zatrudniamy w rządzie.

.. byc moze widziales moja Tesciowa , mocherowa beretka z piorunochronem
                    koloru "lososiowego" , puzniej w domu przykleila sztuczne wasy (wlasne zdazyla
                    zgolic) i w kapeluszu Tescia poszla zaglosowac po raz drugi - na L.Kaczynskiego
                    oczywiscie !
                    • krakus.mp Re: Wygra ! :((( 23.10.05, 12:45
                      Nie mam beretki z antenką, ani wąsów. Ale na kaczkę dziwaczkę zagłosowałem.
                      Wyszedłem z założenia, że głosowanie na Tuska jest tak samo złe jak oddanie
                      głosu na Kaczyńskiego.Z tym,że Kaczyński nie będzie braty rzucał kłód pod nogi,
                      a Tusk tak.Dosyć już kłutni w rządzie i współpraca pomiędzy prezydentem a
                      premierem może będzie łatwiejsza.
                      Mówcie co chcecie, ale przynajmniej Wałęsa po wyborze Kaczyńskiego na fotel
                      prezydenta, nie będzie się chwalił swoim poparciem dla Tuska.
                      • mejson.e Brawo krakusie! 23.10.05, 21:53
                        krakus.mp napisał:

"Nie mam beretki z antenką, ani wąsów. Ale na kaczkę dziwaczkę zagłosowałem.
                        Wyszedłem z założenia, że głosowanie na Tuska jest tak samo złe jak oddanie
                        głosu na Kaczyńskiego.Z tym,że Kaczyński nie będzie braty rzucał kłód pod nogi,
                        a Tusk tak.Dosyć już kłutni w rządzie i współpraca pomiędzy prezydentem a
                        premierem może będzie łatwiejsza."

Chyba podatny jesteś na hasła wyborcze!
                        Jakbym czytał kolejną reklamę.

Fajnie być w obozie zwycięzców, ja kurde od paru lat jestem przegrany.

Mimo, że wszystko było do przewidzenia, to i tak łaziłem wlasnymi scieżkami, na
                        pożarcie mądrzejszej "większości".

" Mówcie co chcecie, ale przynajmniej Wałęsa po wyborze Kaczyńskiego na fotel
                        prezydenta, nie będzie się chwalił swoim poparciem dla Tuska."

Wałęsa i tak ma się czym pochwalić, a żaden z kandydatów nie dokonał nawet
                        części tego, co on.

I nikt mu tego nie odbierze.

Pozdrawiam,
                        Mejson
                        --
                        Automobil
                        Forum pozytywnie zakręconych automaniaków.
          • typson Re: Wygra ! :((( 23.10.05, 15:28
            problem polega na tym, ze prezydent ma byc dla wszystkich a nie tylko dla swojej
            partii i swoich, podobnie myslacych i przewartosciowanych koleszkow. Dlatego
            moim zdaniem Lech odpada. A poparcie Tuska przez LW, Urbana, Kwacha i calej masy
            innych ludzi z absolutnie przeciwnych sobie opcji politycznych tylko swiadczy o
            tym, ze Tusk ma szanse byc bardziej "uniwersalnym" prezydentem
          • derwisz911 Re: Wygra ! :((( 27.10.05, 16:45
            Tak sobie zajrzałem do netu. A tu takie bradnie..!
            Może Lech Wałęsa mówi niewyraźnie. Ale za to Lech Kaczyński z wyrazami
            dłuższymi niż 3 sylaby zawsze bój przegrywa. Na debatach widoczne to było jak
            na dłoni.
            Myślę, że po tym co się teraz dzieje w sejmie masz troszkę inne zdanie.
            Więcej szacunku dla tych, co budowali, mniej zaś - dla tych, którzy burzą.

pozdrawiam

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka