Dodaj do ulubionych

Forum Autostop ;-)

30.03.06, 21:23
zaprzyjaznione (bo tomka854) forum Autostop zostało zalinkowane na głównej
stronie portalu ;) A tomka nie ma i do tego pojechal pozyczonym autem a nie
stopem :D
Obserwuj wątek
    • typson Re: Forum Autostop ;-) 30.03.06, 21:28
      dowód:
      img465.imageshack.us/img465/1498/autostop1io.jpg
      • tomek854 Re: Forum Autostop ;-) 06.04.06, 00:42
        O :-)

        Ale mi sie forum rozkręciło...

        A co do autostopu to za to po samochód i po oddaniu stopem jechałem i jeszcze nawet podwoziłem jedna autostopowiczkę jak jechałem do lexusa dzisiaj ;-)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka