typson 30.03.06, 21:23 zaprzyjaznione (bo tomka854) forum Autostop zostało zalinkowane na głównej stronie portalu ;) A tomka nie ma i do tego pojechal pozyczonym autem a nie stopem :D Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
typson Re: Forum Autostop ;-) 30.03.06, 21:28 dowód: img465.imageshack.us/img465/1498/autostop1io.jpg Odpowiedz Link
tomek854 Re: Forum Autostop ;-) 06.04.06, 00:42 O :-) Ale mi sie forum rozkręciło... A co do autostopu to za to po samochód i po oddaniu stopem jechałem i jeszcze nawet podwoziłem jedna autostopowiczkę jak jechałem do lexusa dzisiaj ;-) Odpowiedz Link