Dodaj do ulubionych

Musze sie pochwalic

08.04.06, 15:06
Zonie sie zepsul laptop - nie chcial sie ladowac. Szybka diagnoza -
uszkodzenie plyty glownej. Wymiana to ponad $1000. Wiec wzialem wczoraj,
rozkrecilem bydlaka (4 godziny roboty bo mial tysiac srubek), wyjalem plyte,
zlutowalem pracowicie co tam sie rozlazlo, poskladalem i teraz pisze te slowa
z tego laptopa!!!
Obserwuj wątek
    • typson Re: Musze sie pochwalic 08.04.06, 15:08
      no, gratulacje. Wyjecie plyty glownej to nie lada wyczyn. Wlasciwie trzeba
      rozkrecic wszystko. Troche roboty przy tym jest
    • lexus400 Re: Musze sie pochwalic 08.04.06, 15:46
      Ojej, przerabiałem kiedyś ten temat i nie zazdroszczę Ci tej roboty, to znaczy
      zazdroszczę bo ja pomimo rozebrania całego laptopa nie osiągnąłem pozytywnych
      efektów, gdyż jakiś baran zalał środek jakimś kwasem. Moim efektem
      kilkugodzinnej pracy nad laptopem był rzut do śmietnika ale za to jaki celny - z
      około 12 m trafiłem do kubła.:))
      • typson Re: Musze sie pochwalic 08.04.06, 16:07
        moze mleko mu sie na klawiature wylawo - gdy zaczyna kwasniec, robi niezle
        spustoszenie. Rzut pawiem na komputer tez jest ostry ;)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka