Dodaj do ulubionych

Ja się nigdy nie chwaliłam, więc najwyższa pora:)

29.12.07, 15:45
Grono motocyklistów zostało z dniem dzisiejszym powiększone o moją skromną
osobę:) Po jednym nieudanym podejściu zawalonym przez moją ponadprzeciętną
umiejętność wyczyniania przedziwnych rzeczy w stresie, drugie podejście
okazało się być szczęśliwe. I nawet pogodę miałam piękną, wprawdzie zimno jak
cholera, ale sucho i słońce od rana. Pan egzaminator był miły, ja
zdenerwowana, ale tym razem nie wprowadziłam tak dużej dawki chaosu i poza
jednym podparciem się podczas ósemki, reszta przebiegła bezproblemowo.

Motocykl już kupiony czeka w garażu u kumpla, kurtka jest, spodnie są,
rękawice tyż, kask dumnie leży na półce w salonie:) Teraz byle do wiosny:))))

Ja pierdzielę, jak się cieszę:)))))
Obserwuj wątek
    • lexus400 Re: Ja się nigdy nie chwaliłam, więc najwyższa po 29.12.07, 16:05
      No to szczerze gratuluję i życzę........nie wiem czego się życzy
      motocyklistkom ale tego właśnie życzę.:))
      • winnix Re: Ja się nigdy nie chwaliłam, więc najwyższa po 30.12.07, 10:46
        > nie wiem czego się życzy
        > motocyklistkom ale tego właśnie życzę.:))

        Żebym się na dzień dobry nie wywaliła pod firmą :))))
        • lexus400 Re: Ja się nigdy nie chwaliłam, więc najwyższa po 30.12.07, 11:00
          winnix napisała:

          > > nie wiem czego się życzy
          > > motocyklistkom ale tego właśnie życzę.:))
          >
          > Żebym się na dzień dobry nie wywaliła pod firmą :))))

          Tak więc życzę Ci abyś się na dzień dobry nie wywaliła pod firmą.:))
    • wo_bi Re: Ja się nigdy nie chwaliłam, więc najwyższa po 29.12.07, 17:07
      winnix napisała:

      > Grono motocyklistów zostało z dniem dzisiejszym powiększone o moją skromną
      > osobę:) Po jednym nieudanym podejściu zawalonym przez moją ponadprzeciętną
      > umiejętność wyczyniania przedziwnych rzeczy w stresie, drugie podejście
      > okazało się być szczęśliwe. I nawet pogodę miałam piękną, wprawdzie zimno jak
      > cholera, ale sucho i słońce od rana. Pan egzaminator był miły, ja
      > zdenerwowana, ale tym razem nie wprowadziłam tak dużej dawki chaosu i poza
      > jednym podparciem się podczas ósemki, reszta przebiegła bezproblemowo.
      >
      > Motocykl już kupiony czeka w garażu u kumpla, kurtka jest, spodnie są,
      > rękawice tyż, kask dumnie leży na półce w salonie:) Teraz byle do wiosny:))))
      >
      > Ja pierdzielę, jak się cieszę:)))))
      >

      Gratuluje :))

      Ja planuję na wiosnę, jeżeli nic nie stanie na przeszkodzie, iść na kurs. :)
      • krakus.b6 Re: Ja się nigdy nie chwaliłam, więc najwyższa po 29.12.07, 17:34
        Cieszę się razem z Tobą.
        Sam mam zajawkę na jakiegoś cruisera.

        Pzdr.
      • winnix Re: Ja się nigdy nie chwaliłam, więc najwyższa po 30.12.07, 11:24
        Idź jak najszybciej, nie wiem jak w innych miastach, ale w Poznaniu na termin
        egzaminu czeka się 2-2,5 miesiąca. U mnie wyglądało to tak, że w sierpniu
        skończyłam kurs i złożyłam papiery, pierwszy termin 31 października... Pierwszy
        oblałam, więc następny 29 grudnia. Myślałam, że ich tam rozniosę w tym ośrodku.
    • truskava Re: Ja się nigdy nie chwaliłam, więc najwyższa po 29.12.07, 18:11
      Gratuluję :-)
      Ja zdawałem na kat."A" trochę ponad 2 lata temu. Wprawdzie musiałem powtarzać
      ruszanie pod górkę, ale ogólnie udało się zdać za jednym podejściem. Tego dnia
      był jakiś dzień dobroci, bo wszyscy "motocykliści" zaliczyli.
      • yamasz Re: Ja się nigdy nie chwaliłam, więc najwyższa po 29.12.07, 19:42
        Gratulacje!
        Bezglebowych jazd życzę!
        A ja się mojego pozbywam.
        www.allegro.pl/item290439899_suzuki_dr_650_rs_nie_kle_xtz_big_tdm_gs_pegaso_.html
        Jakby ktoś miał ochotę...
        W sumie z ceny mogę troche zejść. ;p
        • sven_b Re: Ja się nigdy nie chwaliłam, więc najwyższa po 30.12.07, 10:59
          Wow, na fotach nie wygląda na swój wiek.
        • winnix Re: Ja się nigdy nie chwaliłam, więc najwyższa po 30.12.07, 11:21
          Ładny, na takiego chciałam mojego faceta namówić, ale chyba jednak mi się nie uda, więc pozostanę jedyną przedstawicielką dwóch kółek w naszym związku:(
          Ja bardziej w kierunku sportowych się skłaniam, teraz mam kawę er-5, następny to pewnie będzie cbr 600f3. Tak wiem, jeszcze nie zaczęłam jeździć a już planuję co będzie po kawie, nie jestem normalna :)
          • speedone Re: Ja się nigdy nie chwaliłam, więc najwyższa po 30.12.07, 11:39
            no to widze ze grono sie rozrasta noi dobrze na lato niebede sam :)

            tez sportowe ale 2suw :) bo lubie ten zapach :P suzu RGV-250 60-70 koni :))
            • bassooner Re: Ja się nigdy nie chwaliłam, więc najwyższa po 30.12.07, 16:19
              Życzę Ci abyś się na dzień dobry nie wywaliła pod firmą...:)))
              • krakus.b6 Auto-Motor-forum 30.12.07, 17:10
                Jeszcze trochę i będzie trzeba zmienić nazwę naszego forum.
                Już teraz proponuję na tę powyzej.:)
                Mówiąc szczerze,nazwa Automobil jest staroświecka.:)))
                • lexus400 Re: Auto-Motor-forum 30.12.07, 18:28
                  krakus.b6 napisał:
                  > Mówiąc szczerze,nazwa Automobil jest staroświecka.:)))

                  ......ale my z małymi wyjątkami też nie jesteśmy całkiem trendy:))
                  • civic_06 Re: Auto-Motor-forum 31.12.07, 09:14
                    Gratuluje i witam w tej wszechstronnie zmotoryzowanej grupie forumowiczow. Ja
                    podobnie jak Yamasz Dualsport. Suzuki DL 650 Wee-Strom.
                    Mimo posiadania dwu i czterokolowych pojazdow, wolalbym pozostac przy
                    staroswieckim Automobilu :)
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka